Kristýna Vacková

_

Od pěti let jsem se věnovala baletu a modernímu tanci v Plzni, se kterým jsem kvůli studijním a pracovním povinnostem v Praze, přestala téměř ze dne na den. Nicméně potřeba pohybu a emočního vyjádření se jen tak neztatí a proto jsem hledala alternativu, která by mi pomohla zklidnit mysl a zároveň posílit a protáhnout celé tělo. A tak jsem našla jógu, ale netušila jsem, že bez mého vědomého úsilí dostanu místo klasického „workoutu“ a klidné hodinky ve studiu i nasměrování na novou cestu – cestu sebereflexe a nového sebepoznání, které mi otevírá cestu k novým zážitkům a stejně naladěným lidem, kteří se mi za tu dobu stali inspirací. Cesta to není a nebude jednoduchá, ale věřím tomu, že pokud na ní setrváme, tak najdeme cestu k sobě samým i ostatním v dnešním uspěchaném světě.

A to je, co bych vám v mých hodinách chtěla nabídnout – naslouchání vlastnímu tělu a chvilku klidu, kdy se společně můžeme cítit v bezpečí a pochopeni a v neposlední řadě se i krásně protáhnout a zapotit.

 

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Power jóga
Power joga – dynamická, silová forma jógy vycházející z Ashtanga yogy. Je to dynamický styl jógy, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pomůže vám zpevnit celé tělo a příjemně se vyladit na celý den. Zpevníte tělo, zklidníte mysl, posílíte svaly.
Power jóga
Objednat Více