Kristýna Vacková

_

Od pěti let jsem se věnovala baletu a modernímu tanci v Plzni, se kterým jsem kvůli studijním a pracovním povinnostem v Praze, přestala téměř ze dne na den. Nicméně potřeba pohybu a emočního vyjádření se jen tak neztatí a proto jsem hledala alternativu, která by mi pomohla zklidnit mysl a zároveň posílit a protáhnout celé tělo. A tak jsem našla jógu, ale netušila jsem, že bez mého vědomého úsilí dostanu místo klasického „workoutu“ a klidné hodinky ve studiu i nasměrování na novou cestu – cestu sebereflexe a nového sebepoznání, které mi otevírá cestu k novým zážitkům a stejně naladěným lidem, kteří se mi za tu dobu stali inspirací. Cesta to není a nebude jednoduchá, ale věřím tomu, že pokud na ní setrváme, tak najdeme cestu k sobě samým i ostatním v dnešním uspěchaném světě.

A to je, co bych vám v mých hodinách chtěla nabídnout – naslouchání vlastnímu tělu a chvilku klidu, kdy se společně můžeme cítit v bezpečí a pochopeni a v neposlední řadě se i krásně protáhnout a zapotit.

 

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Power jóga
Power joga – dynamická, silová forma jógy vycházející z Ashtanga yogy. Je to dynamický styl jógy, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pomůže vám zpevnit celé tělo a příjemně se vyladit na celý den. Zpevníte tělo, zklidníte mysl, posílíte svaly.
Power jóga
Objednat
Více
Jemně dynamická flow
Teprve, když se naučíme tělo dokonale vnímat, dostaneme se za jeho hranice. Skrze výdrže v ásanách své tělo správně nastavíme, ale zároveň mu dáme i možnost vědomé práce a posílení všech jeho částí. I k jednoduchým ásanám budeme přistupovat s úctou a pokorou.
Jemně dynamická flow
Objednat
Více
Energy Vinyasa EN
A dynamic vinyasa flow class given in English filled with stretchy and strengthening positions. We will start slowly and build our energy for our peak postures. The class is welcome to all people with an interest or passion for yoga with modifications offered to adapt to each student’s level.
Energy Vinyasa EN
Objednat
Více