Kristýna Šmerdová

_

Kristýna žije jógou a ajurvédou. U nás v Karmě vystudovala Vinyasa Yoga Teacher Training s Piper a nyní je studentkou naší školy Ajurvédy. Není to žádná nová tvář, už jste se s ní mohli potkat u nás v Karmě na záskocích. 

Za jógou jsem si nejprve šla čistě jen pro protažení a kompenzaci výkonnostně orientovaných sportů. Z nutnosti se však postupně stal životní styl a já pochopila, že právě jóga je má cesta. Praxe mi pomohla pochopit samu sebe, své možnosti, silné stránky, ale především nutnost duševní pohody a vyrovnanosti. Jóga je mou nedílnou součástí již 7 let. Skrze vlastní praxi docházím k poznání, že nejdůležitější je v životě kultivovat balanc a harmonii . Ve svých lekcích vedu ke stejnému prožitku.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

NOVINKA
Jemné ranní protažení
Rána jsou někdy složitá. Není vždy úplně snadné rozhýbat tělo a přinutit ho k aktivitě. Zkuste to s Kristýnou, která vás jemně protáhne a pozitivně vyladí na celý den. NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT Lekce v jemném tempu na vlně vědomého dechu. Prijďte nastartovat svůj den energizujícím protažením, prodýcháním těla a příjemným odpočinkem. Jemnou…