Kristýna Šmerdová

_

Kristýna žije jógou a ajurvédou. U nás v Karmě vystudovala Vinyasa Yoga Teacher Training s Piper a nyní je studentkou naší školy Ajurvédy. Není to žádná nová tvář, už jste se s ní mohli potkat u nás v Karmě na záskocích. 

Za jógou jsem si nejprve šla čistě jen pro protažení a kompenzaci výkonnostně orientovaných sportů. Z nutnosti se však postupně stal životní styl a já pochopila, že právě jóga je má cesta. Praxe mi pomohla pochopit samu sebe, své možnosti, silné stránky, ale především nutnost duševní pohody a vyrovnanosti. Jóga je mou nedílnou součástí již 7 let. Skrze vlastní praxi docházím k poznání, že nejdůležitější je v životě kultivovat balanc a harmonii . Ve svých lekcích vedu ke stejnému prožitku.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

od 1.10.
Nedělní JIN JÓGA
Praxe tiché síly, i tak se by se dalo přezdívat jin józe. Nenahrazuje klasické lekce jógy, ale je jejich skvělým doplňkem. Může pomoci vyrovnávat dynamické styly jógy a nebo jiné sportovní aktivity.Principem této lekce je práce na uvolnění a protažení fascií, šlach a v neposlední řadě také svalů.
Nedělní JIN JÓGA
Objednat
Více