Katia Romanyuk

_

"Posledních patnáct let se aktivně věnuji sportu a tanci. Jednou jsem pro zajímavost zkusila navštívit lekci jógy. V té době jsem už nějakou dobu vyučovala strečink a chtěla jsem v józe najít inspiraci pro nová cvičení. Poznání jógy bylo oproti mému očekávání mnohem zajímavější a navíc přínosné v několika dalších směrech, jako například dýchání, soustředění, meditace, práce mysli, relaxace.  Začala jsem praktikovat častěji. Díky tomu jsem našla duševní a fyzickou rovnováhu. V roce 2020 absolvovala jsem ve studiu Karma Yoga Kurz učitele jogy. 


Jakožto trenérka pole dance ve studiu, které se zaměřuje také na vzdušnou akrobacii,  vysloveně miluji akrobatické triky a cvičení v poloze hlavou dolů . Aero jóga je kombinací mých oblíbených koníčků, jógy a vzdušné akrobacie. Podle mého názoru je Aeroyoga úžasný druh jógy, který dává prostor pro nová poznání a zároveň odhaluje dokonalý svět harmonie a duševní pohody."

Lekce se mnou

Lekce se mnou

3.2. - 30.6. 2022
Teenky v sítích ČT
POZOR, o svátcích (Velikonocích) a o prázdninách lekce nejsou. Kurz létací jógy, zaměřený na základy akrobacie. Lekce jsou orientovány na dívky  ve věku od 11ti let. Během lekcí se budeme soustředit na: – protažení celého těla – zlepšení koordinace a rovnováhy – posílení a zpevnění pohybového aparátu – základy…
Teenky v sítích ČT
Objednat
Více