Janka Laura Timsová

_

V mojom pripade to bol najprv tanec. Balet. Laska cez estetiku a dokonale telo ktore dokázalo malovat emocie pohybom. Telo "rastlo" no duša zhasínala. Prisiel čas, ked prave duša potrebovala ožit a pochopit istu část života. Nenasilne a velmi jemne vklzla mi prave tu do zivota joga. Vklzla a zostala, zaplnila nejasnu prázdnotu a ja som pocitila CELISTVOST, konecne.

Dnes stači maly splín a zrovnam si ho na jogamatke. Stišením, sustredenim, dýcháním a v neposlednej rade fyzickým cvičením posobime zároveň na viacero faktorov které denne tvoria nasu realitu. Najprv je rozhodnutie, to je zásadne.Potom ma vedie oddanost, ta ma udrziava v procese, potom pride bolest, ta je vsak len produktom nasej mysli... bolest je o prijati. Prijat mi ju pomaha hlboke dychanie, ktore premiena pracu svalov na zvnutornenu meditaciu. Dych je spirit.

 

Cela popisana cesta jógou vedie k pokore, uvedomeniu, k TRANSFORMACII. Joga z nas v svojej celistvosti tvori lepsieho a silnejsieho cloveka.

Studium Hatha jogy som absolvovala na Č.A.J.  Do Vinyasa jogy ma zasvětila "zariva" Andrea Smekalova. Zariva, kedze v mojom vnimani ziari a motivuje, je to prava zenska energia ktora nemusi nic predstietat.

V poslednych rokoch mojim zivotom presli workshopy s Vinay Kumarem. Tento jihoindicky ucitel dynamickej Prana vashya jogy velmi ovplyvnil moje jogove vnimanie a moju kazdodennu praxi.

 

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Dynamická jóga
Dynamická jóga s Janou Laurou dodá vašemu ránu zcela jiný rozměr. Krása, síla, flexibilita a empatie, to vše v dokonalé souhře.
Dynamická jóga
Objednat
Více
Polední jóga
Polední lekce s Janou Laurou. Ladné pohyby Jany Laury a dynamika lekce vás uprostřed dne dozajista občerství na jógové podložce.
Polední jóga
Objednat
Více
Jemná polední jóga
Poledni protažení v mezičase, aby tělo nebolelo a mohli jste pokračovat dále do vašeho dne. Jemné techniky pro zapojeni hlubokých svalů a větší všímavost v těle. 
Jemná polední jóga
Objednat
Více
Těhotenská jóga
Jóga je prospěšná pro naše fyzické tělo i pro naši duši A v těhotenství to platí dvojnásob. Jemná jóga se speciálními cviky pro těhotné, práce s dechem, uvolnění a relaxace.
Těhotenská jóga
Objednat
Více
Baby jóga
Tato lekce je určena pro mámy s miminky od cca 3 měsíců věku do 1 roku (nebo jednodušeji od prvního vzpřímení, tj. pasení koníčků, po první krůčky). Lekce je zaměřena na posílení pánevního dna maminek po porodu, celkové uvolnění a protažení zad a hrudní páteře, která je neustálým nošením mrňat a jejich kojením každodenně namáhána. To,…
Baby jóga
Objednat
Více