Jakub Bláha

_

Do jogy jsem se zamiloval v roce 2016 na stáži v Indii. Měl jsem tehdy problémy se zády a bolavým krkem z věčného sezení při studiu a řekl jsem si, že s tím musím něco udělat, a proč nezačít přímo u zdroje.První lekce byla peklo, ale vydržel jsem a po 14 dnech praxe, jsem začal cítit více síly, klidu a energie v těle zároveň. Postupně se mi začali měnit každodenní myšlenky a přístup k životu obecně jsem tak nějak přišel na spoustu věcí.

Joga je pro mě nekonečná cesta sebepoznání a poznání podstaty života.Na mých lekcích se setkáte s praxi zakořeněnou v tradiční Hatha joze. Můžete se těšit na asany, ale také na různé pranayamy, bandhy, mudry a kriye, protože jsou pro mě nedílnou součástí praxe.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Happy Hatha jóga
Lektor: Jakub Bláha
Co vás čeká? Hatha jóga i vinyása ... séie Pozdravů slunci a intenzivní dechová cvičení. Můžeme vám zaručit, že na konci lekce budete zářit jako sluníčko a budete se cítit šťastně :)  Hatha Jóga  Probuzení těla ve stylu tradiční hatha a vinyasa jogy. Postupně protáhneme tělo a probudíme ho pomocí energizující dechové techniky,…
Happy Hatha jóga
Objednat
Více
Power jóga
Lektor: Jakub Bláha
Power joga – dynamická, silová forma jógy vycházející z Ashtanga yogy. Je to dynamický styl jógy, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pomůže vám zpevnit celé tělo a příjemně se vyladit na celý den. Zpevníte tělo, zklidníte mysl, posílíte svaly.
Power jóga
Objednat
Více
1.12. 2023
Hatha Yoga - Asana Siddhi - Master Class
Lektor: Jakub Bláha
Dear yoga enthusiasts, I am delighted to extend my warmest invitation to you for a unique workshop class on Hatha Yoga, with a specific focus on preparing for Asana Siddhi.  Asana Siddhi, also known as the mastery of yoga postures, is a state where one achieves perfect alignment, balance, and harmony in their physical practice. It is a goal that many dedicated yogis aspire to attain. The masterclass is tailored for profound understanding of various asanas, alignment and breath. Through this…
Hatha Yoga - Asana Siddhi - Master Class
Objednat
Více