Jakub Bláha

_

Do jogy jsem se zamiloval v roce 2016 na stáži v Indii. Měl jsem tehdy problémy se zády a bolavým krkem z věčného sezení při studiu a řekl jsem si, že s tím musím něco udělat, a proč nezačít přímo u zdroje.První lekce byla peklo, ale vydržel jsem a po 14 dnech praxe, jsem začal cítit více síly, klidu a energie v těle zároveň. Postupně se mi začali měnit každodenní myšlenky a přístup k životu obecně jsem tak nějak přišel na spoustu věcí.

Joga je pro mě nekonečná cesta sebepoznání a poznání podstaty života.Na mých lekcích se setkáte s praxi zakořeněnou v tradiční Hatha joze. Můžete se těšit na asany, ale také na různé pranayamy, bandhy, mudry a kriye, protože jsou pro mě nedílnou součástí praxe.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Happy Hatha jóga
Lektor: Jakub Bláha
Co vás čeká? Hatha jóga i vinyása ... séie Pozdravů slunci a intenzivní dechová cvičení. Můžeme vám zaručit, že na konci lekce budete zářit jako sluníčko a budete se cítit šťastně :)  Hatha Jóga  Probuzení těla ve stylu tradiční hatha a vinyasa jogy. Postupně protáhneme tělo a probudíme ho pomocí energizující dechové techniky,…
Happy Hatha jóga
Objednat
Více
Power jóga
Lektor: Jakub Bláha
Power joga – dynamická, silová forma jógy vycházející z Ashtanga yogy. Je to dynamický styl jógy, který je vhodný pro začátečníky i pokročilé. Pomůže vám zpevnit celé tělo a příjemně se vyladit na celý den. Zpevníte tělo, zklidníte mysl, posílíte svaly.
Power jóga
Objednat
Více
29.7. 2022
Jóga jako v Indii
Lektor: Jakub Bláha
Chcete zažít lekci, jakou mají studenti, kteří se vydají na jógový retreat do Indie? INDIAN HATHA YOGA MASTER CLASS with TRATAKA Příjďte na tento workshop.  CO VÁS ČEKÁ Tradiční lekci Hatha jogy zaměřená na očistu těla, mysli a ducha. - 1,5 hodiny trénování ásan a pranayamy a půl hodiny soustředění na plamen svíčky zvaném Trataka:   ENGLISH FRIENDLY class Description: Get in touch with yourself…
Jóga jako v Indii
Objednat
Více