Dana Fragnerová

_

Jmenuji se Dana Fragnerová.

S jógou jsme spolu od roku 2006 a milujeme se čím dál víc. Jóga přinesla do mého života klid, harmonii, schopnost obrátit se sama do sebe a podívat se na to, co mé tělo, mysl i duše potřebují. Jóga mě naučila, že život je krásný, občas těžký, ale po překonání problémů se jeho krása navrátí v ještě lepší kvalitě.

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor český jazyk a pedagogika. Mám dvě dcery na počátku dospělosti, manžela s náročnou prací a rodiče, kteří nemládnou, také hodně přátel, opravdových přátel, skvělé kolegyně. Potěší mě kniha, divadelní představení, hudba. Bytostně potřebuji pohyb v přírodě a být občas sama.

Lekce se mnou

Lekce se mnou

Jóga pro začátečníky
Jemný styl jógy, který nás učí fyzické relaxaci, uvědomování si dechu a soustředění mysli. Pomalé a plynulé provádění jógových pozic propojené s dechem navrací tělu pružnost, sílu a energii. Je navíc i vynikajícím lékem na zvládání stresu. Je vhodná pro všechny věkové kategorie. Tato lekce je určena těm,…
Jóga pro začátečníky
Objednat
Více
Uvolnění a protažení
Lekce fyzické jógové praxe spolu s vědomým dechem a uvolněním těla a mysli. Propojením těla, dechu a mysli se dotkneme všech vrstev nás samotných. Jógové ásany nám umožňují postupně budovat naši stabilitu (silný střed těla – záda pak nebolí), rozvíjet naši mobilitu (práce s klouby a svaly) i sílu. Díky vědomému dechu můžeme…
Uvolnění a protažení
Objednat
Více
Senzační senioři
Lekce pro seniory – jemná hodina pro starší 60 let. Jóga pro seniory má záštitu starostky Prahy 2, paní Mgr. Jany Černochové a Městská část P2 tento projekt podporuje. Pro občany Prahy 2 a pro členy klubu vstupné 20 Kč.
Senzační senioři
Objednat
Více