Bára Nejedlá

_
"K józe jako fyzickému cvičení mě před lety přivedly zdravotní problémy. S postupem času jsem však zjistila, že asány jsou jen malá část toho světa a za pojmem jóga se skrývá něco daleko většího. Nyní ji vnímám jako cestu, která probíhá i mimo podložku. A právě to je myšlenka, kterou se snažím předávat na mých lekcích.
 
Věřím, že jóga je naprosto pro každého, a že dokáže člověku od základu změnit život. V rámci lekcí vytvářím bezpečný prostor pro všechny, kteří jsou připraveni lépe porozumět sami sobě a naučit se vnímat své tělo i mysl.

Díky józe jsem před lety objevila také kouzlo hudebních lázní. Terapeutické nástroje mě natolik okouzlily, že i já nyní zprostředkovávám tento zážitek dalším zájemcům. Pracuji s hudebními nástroji jako jsou křišťálové a tibetské mísy, gongy, zvonkohry, kalimby a další. Jejich blahodárné účinky na tělo mě asi nikdy nepřestanou fascinovat, a ze srdce přeji tento prožitek každému.
Více o mě: www.baranejedla.com"
Lekce se mnou

Lekce se mnou

5.2. 2023
Úplňkový rituál - kakaová ceremonie a zvuková lázeň
ÚPLŇKOVÝ RITUÁL Dne 5.2. v 19:42 nastává úplněk ve Lvu. Světlo úplňkového Měsíce osvětluje i temnější stránky věci, zároveň nás Měsíc nenechá spát a v klidu si odpočinout, dokud nepustíme to, co nás tíží a co nás tlačí. Emoce se derou na povrch, býváme unavení, mrzutí.  Ale nemusí tomu tak být.…
Úplňkový rituál - kakaová ceremonie a zvuková lázeň
Objednat
Více