Lektoři

Veronika Carmanová
Zakladatelka a majitelka Karma Yogy Studia vede lekce dynamické hatha flow a miluje ponoření se do hloubky a klidu jin jógy. Jógu nejen praktikuje, ale jógou i pomáhá, prostřednictvím spolku KARMA SRDCEM.
Více
Lenka Mia Lukáčová
Lenka Mia je koordinátorka Studia a zároveň i lektorka. Pohyb a práce s tělem je přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, propojovat odlišné techniky a cvičení ... prostě pracovat se svým tělem a tím zároveň pečovat o svou duši.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem všech jejích cest do nitra duše. Je to Pure Hatha v celé své kráse a pestrosti.
Více
Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow.
Více
Lucie Šabatová
Najít dobrého učitele je základ. A Lucie je právě jedna z nich - jemná, trpělivá a laskavá.
Více
Lucie Soukupová
Lucie je člověk s velkým srdcem. Lektorka ONKO jógy a lekcí pro těhotné, která se při józe i ráda zapotí. Její lekce Síla středu je toho důkazem.
Více
Janka Laura Timsová
Janka Laura je bývalá baletka, což poznáte hned. Její ladné pohyby a pružnost mluví samy za sebe.
Více
Dana Fragnerová
Dana je oblíbená lektorka jógy nejen pro seniory. Její jóga je jemná a klidná, pohybující se v paradoxech života.
Více
Míša Holznerová
Pro Míšu je naše Studio skutečně karmické, sice nás na chvíli opustila a toulala se po světě, ale už je zase zpět a dokonce se s ní můžete občas potkat i na recepci.
Více
Markéta Faustová
Síla ženské energie spojená s ladností pohybu, to je Markéta a její Shakti flow.
Více
Eliška Vrabcová
Eliška je naše sluníčko. Miluje jógu v sítích a tak se s ní nejčastěji potkáte v našem malém sále. Kromě toho ale praktikuje i klasické styly jógy a jin jógu.  
Více
Radka Macháčková
Radka se nejraději pohupuje v síti, akro jóga je její vášeň. Ale nedá dopustit ani na klasickou jógu a jóga nidru, kterou studovala přímo v Indii.
Více
Lucie Kadlecová
Lucie miluje děti a dětskou duši, proto u nás vedla lekce Jógahrátek a  Baby jógu. V tomto semestru se s ní pro změnu můžete potkávat každé ráno ve čtvrtek, na lekci Ranní jóga.  
Více
Klaudia Korbely
Klaudia je živel. Žena plná nakažlivé energie. Jóga a hudba, to jsou její dvě velké vášně, které ji udržují stále v pohybu s úsmvem na tváři.
Více
Kristýna Vitásková
Kristýna tráví hodně času v přírodě a na cestách. Užívá si radostí všedních dní, venčení svého psa, experimentování v kuchyni, obklopuje se milými lidmi a váží si každého okamžiku, každého nového dne. "Jóga je pro mě nekonečnou cestou, je součástí toho, kdo jsem a jak vnímám svět kolem."
Více
Piper Parker
Piper je nová posila týmu, hlavně toho anglicky mluvícího. Setkáte se s ní na polední józe ve čtvrtek a také v neděli, kdy vám zpříjemní nedělní večer nejen jógou, ale i tóny svého harmonia.
Více
Sandra Laurencová
Pružné tělo, síla a dynamika pohybu - to je ashtanga a to je také naše Sandra.
Více
Lenka Pavlenková
Další power woman v Karma týmu, která získala průpravu od samotného místra power jógy - Václava Krejčíka. Jóga ale pro Lenku není jen fyzická záležitost, je to její cesta k propojení těla a mysli. Její motto: "Dělej to, co miluješ, a miluj to, co děláš."
Více
Kateřina Víšková
Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. Spojení s ásanami formuje veškeré její bytí ...
Více
Olga Bubnová
Olga je lektorka, se kterou můžete krásně dynamicky plynout nebo jen tak spočinout v Restorativní józe.
Více
Nela Papadopulu
Někdy si s sebou neseme špatné pohybové návyky, které je třeba změnit a Nela ví, jak na to.
Více
Monika Fialová
Pro Moniku je jóga mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro ni nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme. Na svých lekcích praktikuje jemnou, častěji však mírně dynamickou vinyasu, kde klade důraz na spojení dechu s pohybem.
Více
Zdena Dubná
Zdenka nám vychovává další jogínky v kurzu pro Teenky. Je ale také zkušenou lektorkou pro dospělé.  
Více
Klára Koupilková
Klárka je mladá slečna narozená ve znamení raka a jak neodmyslitelně patří k raku slunce a voda, tak k ní zase jóga. Budete se s ní setkávat hlavně na lekci Jógahrátek nebo v oteřených lekcích.
Více
Petra Plutnarová
Petra je specialistka na vaši duši a naordinuje vám detox na míru. S ní velice lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Více
Frída Gedeonová
Frída je taková česká Dinah Rodriguez, skutečný pojem v oblasti Hormomálí jógové terapie.
Více
Simona Rydlová
Simona je chodící reklamou na Face Yogu a propaguje ji s vášní a velkým nasazením. Její heslo je Change your face, change your life.
Více
Eva Kovářová
Eva učí v naší Škole Karma Yogy Ajurvédu. Jógu vnímá jako vědomou cestu otevírání nových prostorů v těle, kam může znovu-proudit vědomí, život. Může tak expandovat za hranice svých běžných fyzických, mentálních i emočních stereotypů.  
Více
Lucie Kafková
Lektorka školy pánevního dna, praktikantka TČM a zdravotní sestra v praxi.
Více