Lektoři

Veronika Carmanová
Zakladatelka a majitelka Karma Yogy Studia vede lekce dynamické hatha flow a miluje ponoření se do hloubky a klidu jin jógy. Jógu nejen praktikuje, ale jógou i pomáhá, prostřednictvím spolku KARMA SRDCEM.
Více
Lenka Mia Lukáčová
Lenka Mia je koordinátorka Studia a zároveň i lektorka. Pohyb a práce s tělem je přirozená součást jejího života. Baví ji zkoušet různé styly jógy, propojovat odlišné techniky a druhy cvičení ... prostě pracovat se svým tělem a tím zároveň pečovat o svou duši.
Více
Pavla Látalová
Pro Pavlu je Hatha jóga základem k pochopení těla a nitra své duše. Je jejím prostředkem k udržení zdraví a k sebepoznání. Skrze tělo hledá cesty, jak sobě, tak i druhým, pomoci od bolesti.
Více
Nikol Maio
Nikol miluje tanec a pohyb. Právě správně vedený pohyb je součástí její terapie jógou. Specializuje se na klidnou jógu s prvky fyzioterapie, ale i na jinová plynutí a shakti flow.
Více
Piper Lori Parker
Piper je nová posila týmu, hlavně toho anglicky mluvícího. Setkáte se s ní ve středu večer (Soul Vinyasa) a také v neděli, kdy vám zpříjemní nedělní večer nejen jógou, ale i tóny svého harmonia.
Více
Rosibel Márquez
Rosibel nezapře svůj temperament ani gymnastickou průpravu. V jejích lekcích se nikdo nudit nebude.
Více
Lucie Soukupová
Lucie je člověk s velkým srdcem. Lektorka ONKO jógy a lekcí pro těhotné, která se při józe i ráda zapotí. Její lekce Síla středu je toho důkazem.
Více
Dana Fragnerová
Dana je oblíbená lektorka jógy nejen pro seniory. Její jóga je jemná a klidná, pohybující se v paradoxech života.
Více
Janka Laura Timsová
Janka Laura je bývalá baletka, což poznáte hned. Její ladné pohyby a pružnost mluví samy za sebe.
Více
Irma Březina
Irma vede lekce příjemné VINYÁSA jógy. ale rozumí i tělesným omezením, jako např. bolesti zad. Proto i její lekce ZDRAVÁ ZÁDA.
Více
Jakub Bláha
Jakub zastupuje mužský element v Karmě. Můžete se s ním potkat nejen na otevřených lekcích, ale i na jeho workshopech.
Více
Barbora Nechanická
Pro Báru je sport a pohyb nedílnou součástí života. Její cesta k józe vedla přes atletiku, jízdu na koni a tanec.   
Více
Eliška Vrabcová
Eliška je naše sluníčko. Miluje jógu v sítích a tak se s ní nejčastěji potkáte v našem malém sále. Kromě toho ale praktikuje i klasické styly jógy a jin jógu.  
Více
Kateřina Víšková
Usadit se na jógovou podložku pro Katku znamená obrovský luxus, který jí umožňuje dostat se do svého vnitřního světa, kde nachází během praxe stále více jistoty a hlubokého poznání. 
Více
Radka Macháčková
Radka se nejraději pohupuje v síti, akro jóga je její vášeň. Ale nedá dopustit ani na klasickou jógu a jóga nidru, kterou studovala přímo v Indii.
Více
Petra Plutnarová
Petra je specialistka na vaši duši a naordinuje vám detox na míru. S ní velice lehce zapomenete, co je to stres a napětí.
Více
Iva Homolková
Iva s jógou kamarádí přibližně deset let a jak sama říká "Našla jsme se ve chvíli, kdy jsem jógu přestala hledat." 
Více
Dominika Malovecká
Dominika je velmi pozitivní bytost, pro kterou je jóga pokračování její baletní průpravy. Možnost propojení těla a duše.
Více
Lenka Pavlenková
Další power woman v Karma týmu, která získala průpravu od samotného místra POWER JÓGY - Václava Krejčíka. Nově je její láskou i ASHTANGA  
Více
Petra Tylšová
Petra patří do naší karmické rodiny již dlouho, jednak se s ní vídáte na podložkách, kde je v pozici cvičenky, ale i zaskakující lektorky.  Teď se s ní můžete vídat i na čtvrteční lekci Jemné Hathy.
Více
Monika Fialová
Pro Moniku je jóga mnohem víc než jen dokonalá ásana, jóga je pro ni nalezení  vnitřního klidu a harmonie bez ohledu na to, v jaké životní situaci se právě nacházíme.
Více
Katka Janebová
Katka patří ke Karmě již dlouho, nejdříve k nám chodila jako pravidelná klientka a nyní už zde působí i jako lektorka jógy.  
Více
Šarlota Konšelová
Šarlota je lektorkou Kundalini jógy. Kromě toho se zajímám i o anatomicky správné cvičení, což se hodí vždy, jelikož většina z nás má zdravotní omezení.  
Více
Veronika Krohová
Veronika je křehká bytost, na svých lekcích věnuje péči dechovým technikám, jemnému pohybu a pozornosti každé buňce v těle.  
Více
Veronika Daňhová
Veronika je úspěšná absolventka Školy Karma Yogy, která na sobě neustále pracuje a zaměřuje se na klidnější styly jógy. Aktuálně je jejím favoritem JIN jóga, kterou vyučuje.  
Více
Kristýna Šmerdová
Kristýna žije jógou a ajurvédou. U nás v Karmě vystudovala Vinyasa Yoga Teacher Training s Piper a nyní tu má i svou pravidelnou ranní lekci.
Více
Sandra Laurencová
Pružné tělo, síla a dynamika pohybu - to je ashtanga, a to je také naše Sandra. Setkáte se s ní na čtvrteční lekci Záda & Bříško a nově i v pátek odpoledne.
Více
Kateřina Boušková
Kateřina se odmala věnovala tanci, který se také odráží v její jógové praxi. U nás v Karmě se s ní teď můžete setkávat na lekcích Dance yogy.  
Více
Frída Gedeonová
Frída je taková česká Dinah Rodriguez, skutečný pojem v oblasti Hormomálí jógové terapie.
Více
Dominika Valdová
Dominika je nová tvář v týmu Karma lektorek a s ní se můžete těšit i na úplně novou lekci - JÓGALATES.  
Více
Anastasia Pagliacci
Anastasie je křehká bytost, která má ale spoustu energie a síly. Kromě jógy miluje přírodu, cestování, slackline, zajímavé lidi, smích, hory a oceán.
Více
Pavla Adamová
Další absolventka Školy Karma Yogy, pro kteru se Karma stala osudovým Studiem. Její lekce Hatha Aroma je velice oblíbená.
Více
Lenka Le Boulch
Lenka u nás učí lekci JIN JÓGY. Jóga jí samotné pomáhá najít pevnou půdu pod nohama, nalézt klid a jistotu.
Více
Tomáš Bruckner
Tomáš od malička miluje pohyb a ve cvičení s vlastním tělem  našel svou vášeň a zapálení. U nás v Karmě učí, jak správně na STOJKY.
Více
Jenna Grantham
Jenna je posila našeho anglicky mluvícího týmu. S ní se budete moci naladit na klidnější jógovou vlnu - GOOD NIGHT YOGA.
Více
Karolína Leia
Karolína pro nás pravidelně připravuje workshop Tantrické jógy - léčivá síla tantry pro ženy.  
Více
Mgr. Denisa Koubková
Denisa je milá a usměvavá bytost, plná pozitivní energie. Působí jako lektorka jógy a zároveň i jako terapeutka. Pro Karmu vede školení Onko jógy, Těhotenské jógy a Seniorské jógy.
Více
Lenka Minarik
Lenka je známá a uznávaná lektorka jógy působící v Rakousku. Pro Karmu pravidelně připravuje zajímavá školení a workshopy, ve kterýhc aplikuje i své znalosti z oboru medicíny a vědy.
Více
Lucie Přibylová
Lucie se věnuje, kromě různých spirituálních technik, také fyzioterapii a nově i zvukoterapii. Pro nás připravuje Zvukové lázně s gongem a křišťálovými mísami.  
Více
Jana Mašínová
Jana je obchodní zástupkyně společnosti Nobilis Tilia - pravidelně pro nás připravuje setkání s aromaterapeutickými oleji, oblíbené DÝCHÁNKY.
Více