_
_

Lektor: Petr Ulrych

Medituj

Každé úterý od 20.00 - 21.00 h

MEDITUJ, otevřený kurz

tzn. možnost samostatného vstupu (1 lekce = 200 Kč)

POZOR, na tuto lekci nelze použít kartu Multisport

V sedě, ve stoje, v leže, v pohybu. Vědomě, uvolněně, s dechem.


Meditace pro hluboké uvolnění a zklidnění. Pro posílení imunity a zdraví. Pro rozpouštění závislostí, kompenzací a strachů. Pro silný energetický a transformační prožitek. Pro vědomý a spokojený život.
A právě řízené experimenty s vědomím budou předmětem pravidelných hodinových setkání v rámci tohoto otevřeného kurzu. Ochutnáme různé druhy meditace a možná objevíme i některé nové. Budeme pracovat s dechem, tělem, relaxací, pozorností… 


Jedině reálný prožitek rozšířeného vědomí dokáže rozlomit zámek virtuálního světa konceptů, ve kterém je většina z nás uvězněna. Pak vypínáme obvyklého autopilota a skrze kaskádu přítomných prožitků si i do všedního života vpouštíme uvolněný klid, radostnou bdělost, energii a svobodu od všeho, včetně vlastního ega.
————————————
Petr Ulrych. učitel a terapeut, RYT 500
10+ let na cestách jógy, buddhismu a taoismu, na pomezích meditace, pranajámy, čchi-kungu, hypnózy a energetického léčení. 10+ let studia u českých, indických, srílanských, izraelských a kazašských učitelů. 10+ let výuky v Čechách, v Indii, na Srí Lance a v Řecku. 10+ let pozorných experimentů s vlastním tělem a vědomím. 

Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Začátečník * Pokročilý **** Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]