_

Baby jóga

Každé úterý od 10:00 - 11:00 h

Tato lekce je určena pro mámy s miminky od cca 3 měsíců věku do 1 roku (nebo jednodušeji od prvního vzpřímení, tj. pasení koníčků, po první krůčky). Lekce je zaměřena na posílení pánevního dna maminek po porodu, celkové uvolnění a protažení zad a hrudní páteře, která je neustálým nošením mrňat a jejich kojením každodenně namáhána.

To, že se naše životy změnily a naše rodiny se rozrozstly o ďalšího malinkého člena, ještě neznamená, že to musí nutně změnit i naše milované rituály v podobe jógy. Naopak. Touto jemnou hodinou jógy vám nabízíme láskyplné zázemí, zatímco vaše mimi odpočívá, případně vás vesele sleduje přímo z bezprostřední blízkosti, kdy si vy užívate svoji chvílku s jógou. Dovolte si protáhnout tělo, na chvíli trochu vypnout mysl, otočit pozornost do svého nitra skrze klidný a vědomý dech. Hodinu vždy přizpůsobíme, přičemž jednou to může být jóga zaměřená na pánevní dno a podruhé na hluboký stabilizační systém. Někdy také můžeme najet na tu správnou vlnu Flow, kdy se necháme unášet v souznění s dechem celou plynulou sestavou ásán.

Na to, aby miminko zůstalo spokojené, potřebuje mámu, která také myslí sama na sebe a která si vlastní spokojnost hýčká. Jóga maminiek s miminkami je naladěním na sebe skrze klidný a vědomý dech, skrze ztišení smyslů a skrze plynulé ásany, když nás toto vše dovede k navnímání a setrvání ve vlastní spokojenosti.

Lekce upevňuje pouto mezi maminkou a miminkem. Miminko se dokáže napojit na maminčin rytmus, dech a celkově se zklidní. Maminkám pomůže na chvíli "vypnout" a také se podělit o své zkušenosti spolu s ostatními, které prochází stejným obdobím.

Pro rodiče s miminkem (od 3měsíců do 0,5roku)
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]