ZIMA 2024 - MINI KURZ - Záklony a emoce

Cena: 2 250 Kč
NOVINKA 4.3. - 6.5. 2024
pondělí od 18.00 - 19.15 h

Záklony a emoce ... zharmonizujte svoji srdeční čakru pomocí záklonů

Speciální kurz pro všechny, co potřebují uvolnit stres a napětí a pomocí záklonové praxe pocopit své emoce.

ZÁKLONY jsou nedílnou součástí ásánové jógové praxe, indičtí učitelé na ně nedají dopustit, i když nám se do nich moc často nechce. Důvodem může být bolestivost a další nepříjemné fyzické obtíže spojené s nesprávným provedením záklonu.

V tomto MINI KURZU - 9 lekcí POZOR, v pondělí 1.4. lekce nebude - je státní svátek Velikonoční ponděllí se naučíme, jak na záklony bezpečně, vysvětlíme si správné navedení do různých typů záklonů s ohledem na přirozenou anatomii a fyziologie našeho těla a dozvíme se, proč jsou záklony tak důležité nejenom po stránce fyzické, ale také emoční a energetické.

Podél naší páteře vedou jedny z nejdůležitějších energetických kanálů tzv. nádís, které se podílí na průtoku naší životní energie (prány), tam kde ji potřebujeme. Na emoční úrovni otevíráme jednu z našich nejdůležitějších čaker - Anahatu, která otevírá naše srdce a uvolňuje potlačené emoce. Vše si objasníme v rámci tradiční hathajógové praxe, naučíme se přípravné pozice, záklonový pozdrav slunci a po praxi záklonů si dopřejme zasloženou relaxi s olejíčkem. 

Lekce je vhodná úplně pro všechny bez výraznějšího pohybového omezení, lekce není vhodná pro těhotné ženy.  

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]