Zima 2022 - Stress away

Cena: 2 640 Kč
11.1. - 29.3. 2022
úterý od 18.40 - 19.55 h

Kurz terapeutické jógy, kde bude nejvíce pozornosti věnováno postupům a sekvencím vedoucím k uvolnění nahromaděného napětí a stresu v organismu (těle i mysli). Kurz je vhodný pro všechny, pro zdravé a vitální jedince jako prevence, a také jako řešení pro ty, kteří se cítí přesyceni zrychlenou dobou, nároky, které na nás klade, případně těžkostmi a obtížnými situacemi, kterými v životě prošli. Lektorka má dlouhodobé zkušenosti s terapeutickou prací s osobami, které prožívají úzkosti, deprese, prošli traumatickou zkušeností, atd.

O jakýchkoli odchylkách od obecně zdravého stavu lektorku prosím informujte předem, stejně pokud užíváte nějakou medikaci. Kurz bude kombinací středně náročných až náročných jógových sekvencí a jemné práce s tělem, jeho tekutostí, zvukem a vědomím, koncentrace, meditace, pránajámy a očistných technik v přesně vyladěném rozložení za účelem efektivního uvolnění těla a mysli. Když uvolníme tělo, uvolní se naše mysl a naopak.

2 lekce v kurzu si můžete nahradit na jakékoliv jiné otevřené hodině do konce roku 2020. V případě omezení provozu z důvodu zásahu vyšší moci bude kurz pokračovat prostřednictvím online výuky.

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Začátečník * Pokročilý **** Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]