_

Podzim 2020 - Osvěžující jóga po práci

Cena: 2 860 Kč
14.9. - 14.12.2020
pondělí od 17.10 - 18.25 h

Kurz zaměřený především pro ty z vás, kteří máte sedavou práci, bolí vás záda, krční páteř, kyčle, v kříži, a kdekoliv jinde po těle, ale i pro ty, kteří se po namáhavém dni potřebujete uvolnit a pořádně nadechnout.

V rámci jógové praxe budeme pracovat s celým tělem, ale zaměříme pozornost hlavně k pánvi. Pánev je základ pohybu, a protože dnešní stereotyp sezení ji pohyb znemožňuje, naučíme se, jak mít zase boky volné a lépe vplout do ásán. Budeme se věnovat také k dechu a správnému nastavení těla v pozicích. V rámci kurzu se naučíte základní principy stretchingu a pohybu, který pak můžete využít přes den v kanceláři nebo kdekoliv vám přijde vhod, abyste uvolnili a protáhli své tělo.

Budeme pracovat i s fasciálním systémem těla přes automasáže, které pak také můžete využít pro domácí praxi a uvolnění. A naučíme se, jak pracovat se stresem a jak se v daných situacích zklidnit a uvolnit.

Kurz je vhodný pro začátečníky, pokročilé i klienty se zdravotním omezením.

Kurz bude probíhat každé pondělí od 14.9. do 14.12., kromě 28.9. (státní svátek), v kurzu je tedy celkem 13 lekcí.

2 lekce v kurzu si můžete  nahradit na jakékoliv jiné otevřené hodině do konce roku 2020. V případě omezení provozu z důvodu zásahu vyšší moci bude kurz pokračovat prostřednictvím online výuky.

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]