Jaro 2021 ONLINE - Kurz JIN jógy s Veronikou

Cena: 1 200 Kč
8.4. - 29.4. 2021
čtvrtek od 18 - 19.30 h

JIN JÓGA

Jarní kurz jin jógy nám pomáhá zjemnit a zklidnit energii jara, která může být někdy až moc dynamická, v porovnání třeba se zimou. Na co si dávat pozor, jak se stravovat, čím si na jaře pomáhat k dostatečné energii? To vše společně probereme v ústní části kurzu a zbytek budem evěnovat hladivé praxi jin jógy. 

Tento jarní (interaktivní) kurz jin jógy, máte opět připraven v žádáném formátu. Ke každé lekci dostanete jedno krátké předtočené video a téma zpracované v pdf formátu. Na živé lekci přes ZOOM nejprve téma probereme a pak si dáme lahodnou výživně jinovou společnou praxi. Záznam tohoto setkání také dostanete pro znovu shlédnutí, nebo pokud třeba nestihnete přijít včas, nemusíte se bát, nic vám neuteče. 

Voda (zimní období) rodí Dřevo. Jaro je tedy pod nadvládou elementu Dřeva. Dřevo může být někdy prudké a  dynamické, jak se s ním naučit pracovat, aby nás nezmohlo?  Dřevo v našem těle  ovládá energii jater a žlučníku. Naše jin jógové sestavy podpoří především tyto dva meridiány, ale určitě se dotkneme naší praxí i všech ostatních energetických drah v těle.Opět výživné, povzbuzující a uklidňující zároveň. Máte se na co těšit!

Témata na povídání budou:
1. Dráha jater a žlučníku, energetická podpora 

2. Stravování v období jara

3. Emoce spojené s energií jater a žlučníku

4. Základní nemoce a prevence spojené s tímto obdobím

Pro ženy i pro muže Pro ženy Pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Pokročilý ****
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]