Jarní kurz - Opakovací kurz Hormonální jógové terapie (HJT)

Cena: 2 310 Kč
6.4.- 22.6.. 2020
pondělí od 9.10 - 10.10 h

Jóga je o disciplíně, pravidelnosti a radosti. U Hormonální jógy to platí dvojnásob. Vynaložené úsilí vidíte a cítíte nejen na svém těle, ale i na své duši. Myslím, že ta námaha za to určitě stojí.

Našimi Kurzy Hormonální jógové terapie (HJT) prošly již desítky žen. Naučily se speciální sestavu cviků, která se má následně pravidelně cvičit, pokud chceme, aby se projevily její pozitivní účinky.

A protože všechny víme, že pravidelná praxe není v běžném životě tak jednoduchá,  napadlo nás otevřít opakovací kurz Hormonální jógy, který poskytne možnost, pravidelně 1x týdně, si celou sestavu zacvičit, včetně vybraných dechových a antistresových cvičení. Bude to takový záchytný bod, na který se pak snadněji naváže domácí praxe.Tento kurz je uzavřený, pouze pro absolventky kurzu HJT. Není podmínkou absolvovat HJT přímo u nás v Karma Yoga Studiu, tento opakovací kurz je pro všechny, které prošly výcvikem a mají povědomost o celé sestavě, protože už budeme jen opakovat příp. si vysvětlovat problematické části či nejasnosti.

 Vstup na 1 lekci: 300 Kč

Pro ženy
Absolventky kurzu Hormonální jógové terapie
PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]