Zážitková jóga na Malostranské střeše

photo-dara_rakovcik-1880.jpg

JÓGA NA STŘEŠE v srdci Prahy. Ve stínu Svatého Mikuláše, s výhledem na Pražský hrad. Krása střídá nádheru a vy to můžete prožít s námi. 

Rezervujte si prosím lekci včas, zrušit rezervaci je možné 12h pčedem.

V případě špatného počasí či zrušení lekce vám dáme včas vědět a peníze vám přesuneme na váš kredit.

Zážitkové lekce připravujeme pro vás jako speciální akci, v krásném prostředí Malé strany, se zkušení lektory a netradičním pojetím.

Bude to zážitek!!

Děkujeme za pochopení, těšíme se na Vás!

 

PROGRAM:

První lekce již proběhla. Těšíme se na (konečeně) hezké počasí a další speciální lekce.⁠

1.6. v 19h JIN a JANG FLOW s Veronikou ⁠Společným ohm, ve stínu Sv. Mikuláše, rozezníme prostor a naladíme se na sebe. První část lekce se ponese v duchu dynamické hatha jógy, posledních 30 minut věnujeme ponoření se do klidných dlouhých pozic jin jógy. Nebude chybět ani aromaterapie a magie zapadajícího slunce.⁠⁠

8.6.2023 SHAKTI FLOW s Nikol V této speciální lekci se zaměříme na přípravu na léto, element ohně, otevírání hrudníku, kde za zvuku kytary a zpěvu mantry rozvibrujeme jemné vnímání těla. Pomocí fasciální jógy se dostaneme v některých pozicích hlouběji než obvykle a zakončíme vše krátkou metta meditací. Společně si tak užijeme večer při zapadajícím slunci s výhledem na střechy Malé Strany. 

15.6. v 19 JIN a JANG FLOW s Veronikou

22.6. v 18 h SPECIÁLNÍ LEKCE  pro  KARMU SRDCEM - naší nadaci. Zakoupením vstupenky přispějete naší nadaci a na projekt ONKO JÓGY ZDARMA pro onkologicky nemcné pacienty, Celý zisk z této lekce půjde Karmě Srdcem. Posledí lekce bude stát za to, a proto se trochu protáhne a rozčtvrtí. Bude totiž výrazně delší (téměř 3 hodiny) a bude sestávat ze 3 částí, které budou reprezentovat 3 různé lektorky. Ideální spojení jógy, zážitku a pomoci, co myslíte?

PROGRAM lekce 22.6.: 

18.00 - 18.40  JEMNÁ HATHA s Katkou Víškovou

18.40 - 19.20  VINYASA FLOW s Jankou Laurou Timsovou

19.20 - .... JIN JÓGA + GONG - Veronika s Lucií Přibylovou

A protože je to speciální lekce, čeká vás na závěr i překvapení .. které nechceme prozrazovat předem, ale bude to něco hezkého a něco osvěžujícího :-)

Těšíme se na Vás!