snimek_obrazovky_2022-01-17_v21.46.44.png

Víkendy a pobyty s jógou

Víkendy i pobyty se plní s předstihem. Pokud máte opravdu zájem, tak rezervujte svůj pobyt včas.

Aktuálně nabízíme volná místa na těchto pobytech:

24. - 28.5. 2023 - Krásná Samota - Prana Intensive - zdá se vám, že víkend je málo? Že potřebujete dobít baterky o trošku více a zároveň se vám nechce odlétat nikam daleko? Pojeďte s námi na Krásnou Samotu, načerpat energii a vyživit se sebepéčí. Bude se o Vás starat tandem zkušených lektorek - Nikol a Veronika

9. - 11.6. 2023 - Apartmány u Rybníčku s Katkou - téměř letní pobyt, příhodně blízko vody, u Orlické přehrady. Pohodový víkend, na kterém se budete cítit jako u babičky, ale v trochu modernějším pojetím :-) - slunce, seno, jóga, koupačka a zdravá strava. Na to vše se můžete těšit.

16. - 18.6. 2023 - Jóga a wellness v Mikulově s Veronikou. Nádherný wellness hotel Volařík, ocenění jako best hotel v Amazing Places nám bude zázemím pro zkoumání Mikulova a okolí. I když budeme obklopeni vinicemi, jóga bude součástí tohoto víkendu. A taky wellness. 

22.- 29.9.2023 - Řecko - jóga na Iosu a Santorini - přestože se zdá, že je konec léta ještě daleko, tak tento pobyt je z větší části plný. Uvažujete-li o řeckém snu a józe, pojeďte. Přihlásit se je nutné už teď. 

 

Podzimní víkendy máme už také připravené a plně vypíšeme na konci března.

Můžete se těšit na Bezové Údolí, Hotel Savoy, Krumlove, Hotel Kašperk v Kašperských Horách, hotel Swiss House v Mariánkách a Chateau Mcely.