2.png

NOVINKA - Interaktivní online kurz


Když jsem v prosinci zavírala, již po několikáté, Karma Yogu, zařekla jsem se, že už nechci žádné online kurzy. Není se čemu divit, po dlouhém podzimním lockdownu, kdy se všechny naše kurzy musely přenést do online prostoru a celý tým Karma Yogy natočil přes 400 jógových lekcí, kurzů a dalších videí, bylo jasné, že toho máme prostě všichni až moc.  A vím, že je to pravda. Ale co dělat, když karanténní opatření jsou i nadále v tom nejstriktnějším režimu a vidina osobního setkání v běžném režimu je příliš daleko? Musíme si jít malinko naproti.

Zároveň vím, že dlouhé online lekce jsou pro mnohé náročné a už tak trávíme příliš mnoho času online. Ale máme teď více času na osobní růst, trávíme více času doma a uvnitř sebe.

K osobnímu růstu je ale občas potřeba pevná ruka, vedení. Dovolte mi nabídnout vám takové vedení pomocí nového konceptu kurzu.


Výsledkem mého zkoumání, jak se k vám lépe přiblížit, je tedy nové pojetí online kurzů,.


Představuji vám 7dílný online kurz Čakrové terapie s Veronikou,

který se skládá ze 3 složek: 


1. Písemná část kurzu. Vždy ode mě dostanete jednostránkový praktický návod k čakře, dotazník, témata k zamyšlení….

2. 2 předtočená videa. Jedno ásánové video k dané čakře (20 min) a druhé video (20 min) k relaxaci, meditaci nebo pranayamu k dané čakře. 

3. Osobní online setkání přes ZOOM, kde v úvodní půlhodině proberou vaše dotazy, dosavadní poznatky atd. a dalších 75 min budeme společně praktikovat. Závěrečných 15 min bude věnováno relaxaci, meditaci, dýchání, dle vhodnosti tématu. 

 

Online ZOOM setkání bude probíhat ve ČTVRTEK od 18h - 20h, cena za jedntlivou lekci (čakru) 400 Kč, cena za celý kurz 2100 Kč

TERMÍNY: 7.1., 14.1., 21.1., 28.1., 4.2., 11.2., 18.2.Druhý online kurz je 5ti dílný. Je to kurz jin jógy, s názvem Elementy do hloubky.  

V tomto kurzu budeme postupně procházet každým elementem, ale i zde půjdeme více do hloubky terapeutické. Každý element je v našem těle spojen s určitým orgánem, nerovnováha daného elementu se může projevit na úrovni fyzické nerovnováhy v těle. Budeme zkoumat elementy v nás, naši sílu, ale také slabosti a jak jim čelit. Nerovnováha elementů v těle může způsobit i jisté zdravotní potíže, u každého elementu zmíníme aspoň jeden fyzický zdravotní problém.

 

ELEMENTY:                                                                          

Voda - ledviny - termoregulaci a pocení                             

Dřevo - játra - migrény                              

Oheň - srdce - úzkosti, neklid                             

Země - žaludek - trávení                                

Kov - plíce - astma, kašel

 

Součásti kurzu jsou:

1. Detailní popis elementu a jak se takový element identifikuje v nás (ve formě PDF). Výčet zdravotních problémů spojených s nerovnováhou. inspirace pro doplnění rovnováhy v těle. 

2. Předtočené video (20 min), 2 pozice plus meditační praxe k danému elementu.

3. Osobní online setkání přes ZOOM,  kde bude prostor pro konzultaci vašich osobních dotazů k elementu a bude následovat praxe.


Online ZOOM setkání bude probíhat v ÚTERÝ od 18h- 20h (30 min povídání a konzultace, 60 min společná praxe, závěrečná 60ti bodová relaxace), jednotlivá lekce 400 Kč, celý za celý kurz 1500 Kč.

TERMÍNY: 12.1., 19.1., 26.1., 2.2., 9.2.