2.jpg

Letní rozvrh od 21.6.

Máme pro vás nachystáno:
 
1. Skvělý letní rozvrh se spoustou hodin a lektorů, které milujete a zároveň do týmu Karmy přišly nové, úžasné posily. Víme, že si je také zamilujete. Nové lektorky budeme průběžně představovat na našem Instagramu. ( Pokud nás nesledujete, možná tohle je dobrý důvod proč začít.) Všechny lekce v letním rozvrhu 60 minut. nemusíte si vybírat, stihnete jógu a setkání s kamarády.
 
2. Změna oceňování lekcí  byla na spadnutí, je to výsledný efekt celého covidu. Omezení sálu a časté rušení lekcí na poslední chvíli nás nutí k této nepopulární změně. Přesto, pokud budete u nás cvičit pravidelně, máte stále možnost nejlevnějších lekcí jógy v jógovém studiu, v centru Prahy. 

Ceník platný od 21.6. 
 Jednorázová lekce  60 minut  180 Kč
s kreditem (min 500 kč) 60 min  za 160 Kč
Pro věrné klienty se nic nemění - 60ti minutové lekce za 140 Kč (pro uchování této ceny si poříďte  balíček  10 vstupů) 

Na všechny 60 ti minutové lekce bereme i MS kartu a lze u nás platit i Sodexem. Z důvodu velice častého rušení lekcí a stále omezené kapacity sálu, je možné lekce rušit max 6 hodin před začátkem hodiny. Od července vláda ustanovila, že nám stačí čestné prohlášení o neinfekčnosti k návštěvě veřejných prostor. 
 
3.  Karma odměňuje !! Chceme vás motivovat k pravidelné praxi a za tu  pravidelnost vás odměníme. Za každou náštěvu studia a odcvičenou lekci dostanete razítko.                     Za 9 razítek máte 10.lekci ZDARMA. řekněte si sami o svou kartičku a sbírejte razítka.