1.png

Karma Srdcem Moravě a Stebnu

                                               


Karma Srdcem je náš  nadační spolek, jehož cílem  bylo od samého počátku jeho vzniku spojit jógu s pomocí.

Před dvěma týdny se po našem malém území přehnala ničivá tornáda a svět se obyvatelům těchto městeček obrátil vzhůru nohama. Spoustu lásky, soudržnosti a lidské empatie bylo prokázáno směrem k jižní Moravě, oblasti nejvíce postižené tornádem.  

Ale věděli jste , že tornádo bylo i v Ústeckém kraji a obec Stebno byla také celá zničená tornádem? Ve stínu dramatu jižní Moravy se o této obci nestíhá psát a mluvit. My v Karmě vždycky tak trochu podporujeme spíše ‘underdogs’ celé situace. Naším hlavním mottem je "Pomáhat jógou a pomáhat srdcem". Karma Srdcem proto věnovala částku 15 tis Kč na účet obce Stebno.

Ale jižní Morava naši pozornost a podporu potřebuje také. Přestože se vybrala největší částka v historii všech sbírek, škoda napáchaná je stále větší než tato částka pokryje. Dalších 15 tis z nadačního spolku Karma Srdcem poputuje na jižní Moravu, opět konkrétně do jedné obce, přímo na jejich účet. Protože jsme oficiální spolek a tudíž musíme mít oficiální dokumenty, vše déle trvá, ale již v procesu.


Vy všichni, kdo jste svou částí přispěli do našeho spolku, děkujeme. A věříme, že i za vás pocitově dobře uděláme, když pošleme penízky teď tam, kde jsou potřeba nejvíce v tuto chvíli.
Tento dar je za nás za všechny, za celou naši karmickou  jógovou komunitu.