ranni_joga.jpg

Jarní kurzy

Bez roušky!

Stávající epidemiologická situace je nyní příznivější a umožňuje nám změnu současných přísných opatření. Od pondělí 11. května platí nová mimořádná pravidla, která vláda schválila. Ruší se maximální kapacita 1 osoba na 10m2 a také maximální kapacita skupinových lekcí 8 + lektor.

Jediné pravidlo, které zůstává, je dodržení 2m odstupů mezi jednotlivými cvičenci. Co se týká sportování bez roušky, výjimku zatím dostaly pouze organizované tréninky sportovců, a to na vnitřních i venkovních sportovištích. Organizované tréninky sportovního aerobiku (nebo Jógy) mohou za těchto podmínek probíhat bez roušky.

Konečně jsme se dočkali - naše jarní kurzy právě začaly - také od pondělí 11.5.

- nejprve se spouští jarní kurzy ve velkém sále s omezenou kapacitou, jakmile se restrikce a vládní nařízení rozvolní, budeme přibírat více lidí, přesto tento semester bude kapacita kurzů max 15 lidí. Můžete se tedy přihlásit i na čekací listinu a kurz začnete malinko později. Kurzy pojedou až do konce července a do konce léta si můžete nahradit případné zameškané hodiny z kurzu na našich otevřených lekcích.

- nově máte ještě na výběr z několika možností:

1. plná délka kurzu - až do konce července

2. zkrácený kurz do konce června (platí zvýhodněná cena lekce v kurzu)

3. jednorázový vstup na lekci v kurzu 

 

On-line lekce opět v rozvrhu

- i přesto, že vládní omezení se uvolňují, někteří z vás se ještě necítí na to sdílet společně jeden sál, potkat se najednou s více lidmi či odložit na cvičení roušku. Proto jsme zařadili do rozvrhu i 2 on-line lekce, na které se můžete přihlásit.

ÚTERÝ  20.10 h        Večerní JIN jóga s Veronikou  75' za 150 Kč
ČTVRTEK  18.30 h       Večerní Hatha Flow s Veronikou 90' za 180 Kč

Systém přihlášení zůstává stejný.
Nejpozději 10 min. před zahájením vám pošleme přihlašovací údaje. Do té doby musí být lekce již uhrazena v našem rezervačním systému.
K úhradě lze použít bankovní převod nebo využít kredit.

 

Malý sál - kurzy začnou 25.5. 

- protože malý sál je menší, a kapacita  omezená, naše jarní kurzy v malém sále začnou 25.5. ( budou tedy kratší) I u těchto kurzů platí, že případné zameškané hodiny v kurzu si můžete vynahradit v průběhu celého léta na otevřených lekcích.

 

Omlouváme se, v tuto chvíli nemáme rozvrh v PDF formátu. ( vše se tak rychle mění, že nestíháme reagovat.)

Prosím, používejte k prohlížení kurzů a lekci filtr na našich stránkách, nebo je vše jasně a přehledně vidět v našem rezervačním systému.