2.png

AKTUÁLNĚ ZE STUDIA

Již od 4.5. máme otevřeno. Od 25.5. začínají naše jarní kurzy a lekce i v malém sále.

Přestože jsou stále platná různá omezení, které respektujeme, život se vrací pomalinku do normálu a my se opět setkáváme na podložkách v Karmě.

 

 • nutná rezervace přes rezervační systém - lekce jsou  v omezeném počtu 12 lidí v sále, udělejte si tedy rezervaci včas
 • z důvodu omezení kapacity míst v sále není možné použít FIX balíčky (nejlevnější lekce)
 • je možné použít Multisport
 • od 25.5. lekce probíhají ve velkém i malém sále
 • ve velkém sále jsou značky na podložky, aby byly dodržené doporučené rozestupy
 • přijďte, prosím, raději již oblečeni, od 25.5. je již možné použít i šatny a srpchy 
 • toalety jsou k dispozici od začátku
 • přineste si svoji podložku, pokud nemáte, je možné půjčit si čisotu a dezinikovanou podložku u nás na recepci, a to za poplatek 30 Kč
 • cvičební pomůcky budou k dipsozici od pondělí 25.5., po každém použití je nutno je dezinfikovat 
 • dezinfekce je k dspozici jak u vstupu, tak uvnitř sálu, v šatnách a na toaletách 
 • při vstupu do Studia vás požádáme o dezinfekci rukou, stejně tak ji doporučíme při vašem odchodu

JARNÍ KURZY

již začaly 11.5. 2020. Kurzy se otevřely nejprve ve velkém sále s omezenou kapacitou 12 lidí v sále a za dodržování vládních nařízeních platných v okamžiku otevření kurzů. Některé kurzy se nám nepodařilo naplnit. V této výjmečné situaci výjmečně dovolíme jednotlivé vstupy na i na kurz.

25.5. 2020 nám začínají  kurzy v malém sále. I zde bude ponížená kapacita cvičících  k zajištění většího komfortu. Prosíme vás, aby jste své rezervace dodrželi a ctili.

DĚTSKÉ A TEEN KURZY 

děti se vrací do školních lavic od 25.5. a naše dětské kurzy pokračují k tomuto datu. Lekce, které jsme společně zameškali kvůli situaci Covid-19, vám nahradíme v následném pokračování kurzu od září. Do konce června dobíhá 2. pololetí kurzů, tak jak jsme zvyklí.

KARTA MULTISPORT

je opět možné využít platbu MS kartou na otevřené lekce 60min. Tato možnost se nevztahuje na lekce delší než 60 min a na kurzy. Rezervace je možná pouze s vratnou zálohou. V případě, že se na lekci nedostavíte, záloha vám propadá. 

ON-LINE LEKCE

pokud s vámi nemůžeme být reálně, tak aspoň virtuálně. Stále nabízime 2 lekce týdně ve virtuálním prostoru. Úterní lekce JIN jógy od 20:10h a čtvrteční Večerní flow od 18:30 h.

Přihlášení probíhá přes náš rezervační systém https://karmayoga.isportsystem.cz. Vše je velice jednoduché. Není se čeho bát! Vyberte si lekce, přihlaste se a cvičte s námi.

KREDITY

vaše rezervace na lekce či workshopy budou automaticky zrušené a peníze navrácené na váš účet (kredit) ve Studiu. Kredity budou automaticky prodloužené o dobu uzavření Studia. 

WORKSHOPY

Seznam workshopů je aktualizován na našem webu. Pokud jste se přihlásili na workshop a byl zrušen, vaše peníze za zaplacený workshop byly převedené na kredit ve Studiu. Kredit bude mít prodlouženou dobu platnosti. Sledujte, prosím, naše webové stránky k aktuální situaci a ohledně nových termínů workshopů.

KREDITY

vaše rezervace na lekce či workshopy budou automaticky zrušené a peníze navrácené na váš účet (kredit) ve Studiu. Kredity budou automaticky prodloužené o dobu uzavření Studia. 

Jóga v sítích

Začínáme od 25.5. náhradami za zmeškané lekce. Nové kurzy v sítích  začínají od 1.6.

 

NAŠE SPECIÁLNÍ LEKCE

Lekce jógy pro seniory

Lekce pro seniory - SENZAČNÍ SENIOŘI - začínají v červnu.

Lekce pod záštitou Senioru s radostí se oteřvou opět až v září. 

Jogahrátky 

První lekce se uskuteční  5.6. a za příznivého počasí bude probíhat v Riegrových sadech. Jako každou sezónu se stěhujeme do parku.

Při ošklivém počasí nacházíme útočiště opět v Karmě, lekce se neruší! 

ONKO Jóga

První lekce po uzavření Studia se uskuteční 3.6.

 

Těšíme se na Vás: