ranni_joga.jpg

AKTUÁLNĚ ZE STUDIA

Milé klientky a klienti Karma Yogy,


Z důvodu nařízení vlády a vyhlášení nouzového stavu, jsme uzavřely dveře našeho jógového studia dne 13.3. 2020.  Museli jsme okamžitě ukončit všechny naše aktivity ze dne na den a  naprosto neočekávaně se všichni ocitáme v situaci, ke které  došlo v důsledku pandemie COVID-19.


I přes tato omezení, se snažíme vám být stále na blízku. Posíláme pozitivní energii přes naše videa, Fb a Instagram, zůstáváme vám oporou a inspirací v těchto nelehkých dnech.  Zmobilizovali jsme své síly a  zprovoznili jsme pro vás jógová  videa na Youtube,  které vám poskytujeme v této nelehké době zdarma. Sledujte náš Facebook a Instagram pro aktuální denní dávku optimismu  a všech  informacích o novinkách.  Nově jsme pro vás otevřely virtuální prostor studia a můžeme společně cvičit on-line.


Jarní kurzy budou přesunuty. Nevíme na kdy. Pokaždé,  když uděláme nějaké rozhodnutí, tak nás vláda předběhne a udělá rozhodnutí jiná. 

O své peníze, zrušené rezervace, odsunuté kurzy nepřijdete. Vše ukládáme na váš klientský účet a jakmile se situace trochu zpřehlední, dáme vám včas vědět. 


Vaše karma naše karma - zachováním klidu a vyčkáním, jak se situace vyvine, je to nejlepší, co můžete pro sebe udělat. Panika, tlačení, negativní emoce jsou stres, který velice nepříznivě působí na náš imunitní systém. Má také velice neblahý vliv na ekonomiku celého státu. Tím, že se přihlásíte k našim online lekcím podpoříte nejen chod studia, ale zároveň i svou oblíbenou lektorku. Většina našich lektorek se živí pouze jógou a zůstaly, stejně jako celé jógové studio  bez příjmů. 
Již teď svým rozhodnutím vytváříme svět, v kterém chceme zítra žít. 

I přes zavřené studio jsme vám stále k dispozici prostřednictvím našeho emailu [javascript protected email].  Odpovídáme postupně, buďte trpěliví. Ještě jednou Vám z celého srdce děkujeme za častá slova podpory a těm z Vás, jejichž požadavkům aktuálně nemůžeme vyhovět, se velice omlouváme. Věřte prosím, že za aktuální situace pro vás děláme maximum.
Přejeme vám všem a vašim blízkým v tomto nelehkém období  pevné zdraví a mnoho  pozitivní energie.


Opatrujte se,

Vaše Karma