Aktuálně říjen 2020

podzimjoga.jpg

Aktuálně 8.10. 2020

Snažíme se oprostit od emocí, názorů a brát situaci takovou jaká je, a to i přesto, že je pro nás  devastující.  Vám, našim klientům děkujeme za podporu i za to, že s námi zůstáváte i v této zmatené době.

Sledujte nabídku ON-LINE otevřených lekcí. Prosím hlaste se na online lekce včas, lektorka přijde do studia natočit lekci pouze pokud budete registrovaní. Tím podpoříte nejen studio, ale i svou lektorku. Sotva jsme se vzpamatovaly z jara, máme opravdu pestrobarevný podzim.

Kurzy - o vaše kurzy nepřijdete, všechny lekce z kurzu budeme natáčet a dávát vám vaši zaslouženou a předplacenou dávku jógy. Vždy vám přijde e-mail s odkazem na vaši lekci. Pokud Vám e-mail nepřijde, prosím, zkontrolujte správnost vámi zadané adresy. Víme, že to není ideální. Chápeme, že dáváte přednost přímému kontaktu. To my ostatně také. Ale snažíme se z každé situace najít to nejlepší. Kurzy dostanete nahrané v čase kurzu a pustíte si je přesně v tom čase, kdy bude doma klid. Třeba i několikrát. To je přeci bonus!

Dětské kurzy a kurzy v sítích  - tam se omlouváme, bohužel neumíme tyto lekce zprostředkovat pomocí moderní techniky, respektivě umíme, ale chápeme, že doma asi všichni nemáte k dispozici sítě, tedy řádné vybavení. S vámi se spojíme individuálně, jakmile budeme vědět přesnější informace.

Otevřené lekce - jóga se opět přesouvá do virtuálního prostoru, aktuální nabídku otevřených lekcí naleznete v našem rezervačním systému pod hlavičkou ON-LINE lekce.

Kredity - můžete využít i k registraci on-line lekcí, nicméně vám jejich platnost prodloužíme přesně o tu dobu, po kterou bude Studio zavřené.

Multisportky - provozovatel Multisport kartiček pozastavuje možnost využití všech karet MultiSport s platností od 9. 10. 2020 od 00:00. Toto je platné pro všechny  smluvní partnery a to až do odvolání. ( na nás se nekoukejte)

Motto dne: Když se nám situace nelíbí, musíme změnit úhel pohledu, kterým se na ni díváme.