Aktuálně- Advent s jógou

2.png

Aktuálně 2.12. 2020

Bedlivě sledujeme vývoj epidemiologické situace a postupné rozvolňování všech opatření. Otevíráme již v pondělí 7.12. Dle nařízení Vlády bude kapacita v sále 10 lidí a musíme dodržovat i všechna nařízení týkající se bezpečnosti. Zatím trvá, že se cvičí v rouškách. Doufáme, že i toto nařízení se změní.

Rozumíme, že ne všichni budete mít možnost přijít. Pro ty z vás, kteří zůstanou doma, budeme lekce i nadále streamovat a posílat je v reálném čase lekce/kurzu - přímý přenos ze sálu.

Zde je náš  ON-LINE rozvrh. Aktuálně jsou zde lekce předtočené, které máte k dispozici 24h. 

Kurzy - všechny lekce z kurzů natáčíme. Od příštího týdne můžete přijít na lekci do Karmy, ale pokud se na to necítíte, i nadále dostanete svůj odkaz na lekci v kurzu online. A můžete si je přehrávat opakovaně. To je super bonus jen pro účastníky kurzu!

Dětské kurzy a kurzy v sítích  - omluváme se, bohužel neumíme tyto lekce zprostředkovat pomocí moderní techniky, respektivě umíme, ale chápeme, že doma asi všichni nemáte k dispozici sítě, tedy řádné vybavení. S vámi komunikujeme individuálně. Všem jsme již napsali, takže buďte připravení, začínáme již v podnělí 7.12.!

Otevřené lekce - aktuální nabídku otevřených lekcí naleznete v našem rezervačním systému pod hlavičkou ON-LINE lekce.

Od 7.12. jsou v rozvrhu i lekce NAŽIVO. Kapacita je omezená na 10 lidí v sále a uvidíme, jak se situace bude vyvíjet a uvolňovat dál. Zatím bude rozsah lekcí NAŽIVO omezený a zároveň je budeme vysílat ON-LINE. Cvičí se s rouškou.

Kredity - lze využít i k registraci on-line lekcí, jejich platnost se prodlužuje přesně o tu dobu, po kterou bude Studio zavřené.

Multisportky - kartičky přijímáme od 7.12., až otevřeme.

 

Motto dne: Když se nám situace nelíbí, musíme změnit úhel pohledu, kterým se na ni díváme.

Těšíme se na vás NAŽIVO i ON-LINE!