_

Zimní wellness s jógou ve Sv. Kateřině

Cena: 6 600 Kč
16.-18.2.2024
pátek, sobota, neděle

PŘIPRAVUJEME

Očistný jógový pobyt ve Sv. Kateřině je zpět!!!

Podzimní jógový víkend s Veronikou ve Sv. Kateřině. Jako obvykle se můžete těšit na pestrý jógový program včetně očistných technik, skvělého zázemí resortu, který se specializuje na wellness a ayurvédu. 

Program začíná v pátek v 18:30, v programu již tradičně dvakrát lekce jin jógy ( pátek a sobota večer), 2x ranní meditační procházka, očista úst, očistná technika nosu jala neti, pranayama a 2x ranní hatha jóga. V sobotu dopoledne krátká přednáška.

Resort Sv. Kateřiny se proslavil jako ajurvédský resort a tudíž vše, co potřebujeme k naší podzimní očistě nám bude k dispozici. Jedná se pouze o víkendový pobyt, nemusíte se bát žádných hlubokých technik, přesto nám tento víkend udělá moc dobře a pomůže nám odložit pár vrásek a pocit těžkosti.

V CENĚ  6600 Kč je zahrnuto:

 2x ubytování na dvojlůžku v budově Gymnasion se snídaní (so a ne)

- 4x jóga s Veronikou - Jin jóga, jala neti, očista úst, meditace,kapalbhati, dynamická hatha jóga 

- 1x přednáška  o zdraví dle TČM

- vstup do wellness v hlavní budově hotelu Sv. Kateřina

-  vstup do posilovny

- 1 vstup na dvě hodiny do Ajurvédského pavilonu

 

Cena NEZAHRNUJE dopravu a stravování mimo snídaní.

Plná ajurvédská strava možná za příplatek 2200 Kč na víkend.

Ubytování na jednolůžku nebo v hlavní budově hotelu Sv. Kateřina je za příplatek a na vyžádání

 

 V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních dvou let situace s covidem, velice doporučujeme pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na nás. Tuto pojistku vám na vyžádání rádi zajistíme s naší smluvní pojišťovnou Slavia. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Podmínky rezervace - po zavolání nebo napsání  na email cestuj@karmayoga.cz vám předběžně víkend rezervujeme po dobu jednoho týdne. Během této doby je potřeba námipodepsat smlouvu k zájezdu a víkend zaplatit. Na základě této smlouvy můžete pořešit i cestovní pojištění.

Podmínky odpstoupení od smlouvy:

30-7  dní před uskutečněním víkendu - 75% z ceny víkendu 

Do 7 dní a méně před zahájením zájezdu - 100 % storno z ceny zájezdu 

[javascript protected email]