_

Mikulášský jóga víkend v Bohemian Cottage

Cena: 4 490 Kč
2. - 4.12. 2022
pátek, sobota, neděle

Pohádková chaloupka, opečovávaná s láskou rezonuje energií, která všechny pohladí. Jana Laura bude vaší jógovou průvodkyní na tomto jóga víkendu v mikulášském čase. To vše v malebném Českém Švýcarsku.

 

Na co se můžete těšit? 

- 3 dny / 2 noci v designové chaloupce Bohemian Cottage, oceněné webem Amazing Places, 4 a 3 lůžkové apartmány

- 4x  (2 ranní, 2 večerní) JÓGA s Jankou v krásném sálu "Meditační lípa", který je vybaven pomůckami (jógamatky, bolstery, bločky, pásky, overbaly, masážní míčky, deky, polštáře). Večerní jóga bude vždy zklidňující a pečující, doplněná i o laskavou meditaci. Ranní jóga bude naopak svěží a dynamická, zahájena vždy pranayamou, která vás krásně naladí na celý den,

- 2x brunch po ranní lekci

- odpočinek a dobití baterek v čase předvánočního shonu

- přírodní wellness, možnost využití finské sauny a vířivky

- krásná příroda, mnoho možností na výlety a procházky v okolí

 

DETAILNÍ INFORMACE:

JÍDLO:

-stravování vegetariánské, lahodné, domácí. Připravujeme polopenzi: brunch-bohatá snídaně a večeře.  Víkendový pobyt končí v neděli brunchem.

UBYTOVÁNÍ - příjezd/odjezd:

-příjezd na penzion v den pobytu od 15 hodin. V den odjezdu prosíme vyklidit apartmány v 10 hodin, můžete pobývat v sále, relaxační místnosti, venku atd. do max. 12. hodiny. Lektor zajistí vyplnění jmen do ubytovacího listu a výběr ubytovacího poplatku pro město 20,-/noc/os.. Prosíme, pokud je možné, z ekologického i parkovacího důvodu jezdit úsporně více lidí v jednom autě. K dispozici je jen 6 parkovacích míst a zahrada. První auta najíždí na zahradu do řady a následně na parkoviště před ně. Je to velmi důležité kvůli vztahům se sousedy! Nikdo nesmí parkovat v cestě.

SPOLEČNÉ PROSTORY A SLUŽBY

-máte k dispozici společnou kuchyň k posezení, relaxační místnost a zahradu s terasou a koupacím jezírkem-přírodním biotopem. V kuchyni je k dispozici samoobslužný bar: čaje z naší zahrady, karo, turecká káva v rámci pobytu zdarma. Kvalitní Nespresso a luxusní čaje 30,- region.pivo, cider, vína dle ceníku.

-nabízíme také jiné služby, více popsané na www.cottage.cz/sluzbyWellness, saunu, koupací sud-horká venkovní lázeň, vnitřní luxusní vířivka či masáže, výlet s průvodcem je potřeba objednat si den předem. Sauna-200/osobu, vířivka 1000,- na víkend jednorázově, koupací sud-pouze v zimě 1000,- jednorázově, masáže individuálně po dohodě s masérkou, kontakt na webu. Výlet s průvodcem od 2000,-(nordic walking, sněžnice, pěší, zajímavá místa a informace)

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]