_

MALEDIVY s jógou

28. 3. – 6. 4. 2021

Maledivy byly tak báječné, že vás tam chci vzít také. V době pandemie je to jedna z nejbezpečnějších destinací vůbec. Maledivy mají certifikát bezpečné destinace z hlediska hygienických procesů a potenciálního rizika nákazy, který v září 2020 vydala Světová organizace cestovního ruchu (UNWTO).

Protože zážitek z Kuredu byl naprosto skvostný, když se zrušila možnost odcestovat na Zanzibar, bylo jasně rozhodnuto. Nikam jinam bych v téhle době nechtěla!!

Na ranní jógovou praxi máme jógový domeček a večerní jin jógu ponoříme do písu při západu slunce.

Kuredu, tento resort se nachází 40 minut letu hydroplánem od letiště v Male. Ostrov patří svou délkou 1,5 km a šířkou 300 m k největším a má téměř 3 km dlouhou pláž s překrásným bělostným pískem. Po výstupu z letadla na Vás okamžitě dýchne klidná atmosféra, na míle vzdálená od každodenních starostí. Resort je velmi oblíbený a každý si zde přijde na své – jak vyznavači aktivního i pasivního odpočinku. Doporučujeme s sebou přibalit vybavení na šnorchlování a i vyznavači potápění budou spokojeni – jen kousek od břehu se nabízí pohled na vrak potopené lodi. Indický oceán však uspokojí i rekreační plavce.

Jídlo bylo excelentní!! Čerstvé ryby, saláty a ovoce každý den. Hlavním šéf kuchařem celého resrotu je Čech!!

Tento pobyt pořádám s děvčaty s Villasresorts a veškeré informace o přihlášení, platbě, letence naleznete  ZDE

Já jsem tu od toho, abych vás informovala o každém detailu naší společné praxe, možností vyžití na ostrově a případně cesty. 

Vaše Veronika

[javascript protected email]