_

MALEDIVY - malé divy světa

Cena: 67 295 Kč
1. - 10.2. 2024

Malé divy uprostřed Indického oceánu. Ach, ta krása. A vděčnost. V roce 2021, plného covidu, nám zachránily  tyhle kouzelné ostrůvky (téměř) život. Hned dvakrát jsme tam uspořádali výpravu za sluncem a nadějí a léčivé účinky se dostavily ihned s prvními paprsky slunce a dotekem moře.

I v příští roce 2024 se vypravíme na tento ostrov zázraků, na Kuredu. Z Prahy poletíme komfortním letem s Turkish Airlines, který, cestou tam, krásně navazuje. Z hlavního letiště se na ostrov dostaneme hydroplánem a v okamžiku, kdy přistaneme na Kuredu, nám spadne všechna tíže z ramen a vyplaví se tuna endorfinů. 

Jen si to představte, v Čechách zima a nevlídno, mrzuto a tma. Na Kuredu nás přivítá slunce, průzračné moře, veganští žralůčci, plující si v mělčinách kolem břehů, a útes  s želvičkami. Vítají nás rytmy bubnů a také tropický uvítací nápoj .... vítejte v ráji. Žádné pochyby o tom, že byste měli být někde jinde. Slunce, stíny palem a nekonečně průzračné moře - to je vše, co budete potřebovat ke štěstí.

Na ostrově budeme 7 nocí, 8 dní. Každé ráno se potkáme v jógovém domečku u jógy. Součástí praxe je i meditace a následuje 90 min hatha jóga. Pak snídaně a celý den volno, pohoda, bazén, moře, šnorchlování, výlet za mantami, potápění, masáže nebo houpání v síti pod palmou. Jak budete chtít. Kuredu patří mezi největší ostrovy Malediv, takže pokud si budete chtít vzít tenisky a jít si zaběhat, tak prosím. Nebo raději golfové hole a jít na odpaliště? Také můžeme sloužit. Volejbalové hřiště a vodní sporty jsou zde pro vás k dispozici,. třeba spolu vyzkoušíme paddle jógu. I děti jsou vítané, skvělé zázemí pro děti je na ostrově samozřejmostí. A rušit ty bezdětné určitě nebudou, je zde dostatek prostoru, několik bazénu a průzračné moře, všude, kam dohlédneš... Večerní praxe jin jógy bude na pláži, na bělostném výběžku s výhledem na západ slunce. Další ach, další dechberoucí okamžik. To vám plánujeme.

Odletět zpět se nám nebude chtít, ale cestu si ještě zpříjemníme. Odletá se opět hydroplánem do hlavního města. Hydroplán nelétá za tmy, takže před pátou  hodinou  odpolední musíme vyrazit z ostrova,  ještě se mrkneme do Male, hlavního města. Pak zpět s Turkish Airlines, přes Istanbul. 6 hodinovou prodlevu mezi lety vám v Istanbulu zpříjemníme prohlídkou města.

Zní to všechno báječně a máte chuť strávit zimu 2024 zase trochu jinak? Nečekejte na poslední chvíli, neb letenky jsou poslední dobou potíž. Je méně spojení, více drahých letů. na konci léta, jakmile se všichni vrátí z dovolených, začnou nakupovat letenky na zimu, a to je kdy, ceny letenek vystřelí Nenechávej tedy svou rezervaci až po létě. Pokud se rozhodneš s námi letět, tak první se rezervuje letenka. O cestu se nám stará Pavel z TURIST – Travel, je to báječný specialista na tento kousek světa, nádherně se o nás postaral i minule a všichni  si jeho služby oblíbili. 

Maledivy - ráj na zemi a joga s Veronikou, 

7 nocí / 8 celodní na Maledivách

Maledivy, na bělostných plážích atolu Lhaviyani s profesionální lektorkou jógy.

Odpočiňte  si od pracovního nasazení a využijte jedinečnou možnost dopřát si ráno a večer jógu na  rajském ostrově v Indickém oceánu na Maledivách. (vhodné i pro páry a necvičící).

Průzračné moře, tropická vegetace, bílý písek pláží ostrova a pestrý servis resortu.

Ubytování v klimatizovaných vilkách s výhledem do zahrad nebo na moře včetně plné penze příplatkově ALL, včetně transferu Sea Planem – hydroplánem a let s renomovanou leteckou společností.

67.295,- Kč / dítě do 11,99 roku 36.421,- Kč (cena -A-)

Odlet:     ČTVRTEK      01.2.2024 - odlet z Prahy

Přílet:     SOBOTA       10.2.2024 - přílet do Prahy

Cíl cesty:MALEDIVY  Kuredu Island Resort 4*, severně od Male,  atoll Lhaviyani.

Cena předpokládá včasnou objednávku a úhradu zálohy.

Po Vaši objednávce budete kontaktování e-mailem, kde budou uvedeny veškeré potřebné údaje. 

Záloha : (25.000,- Kč/osoba, 20.000,- Kč/dítě)

POZOR! Dobrá zpráva: 

Podařilo se pro tuto skupinu dohodnout prodloužení termínů na čerpání nejvyšší slevy tj. -25% a dále -15%, následovně: 

„A“ Objednávky uzavřené a uhrazené do 14. září 2023 (do 14. listopadu), základní cena se slevou -25%

"B“ Objednávky uzavřené a uhrazené do 14. října 2023 (do 15. prosince , druhá cena se slevou -15% 

„C“ Objednávky od 15.října 2023 (od 16. prosince), hradí cenu-osoba "C", třetí cena bez slevy 

 

INFORMACE:

* zvýhodněný doplatek na All inclusive (ALL) za 13.398,-Kč/osoba (cena A-B-C).

* zvýhodněný doplatek na All inclusive (ALL) za 5.699,-Kč/dítě (cena A-B-C).

* možnost ubytování v Beach Bungalowu za příplatek 1.850,-Kč/dospělá osoba/pobyt.

 

Bude zajištěno:.

* vyplnění formulářů Malediv, včetně zaslání vstupního/výstupního kódu do telefonu.

* nalogování cestujícího do "bonusového programu" letecké společnosti.

* zdarma "seating", sezení v letadle na všech směrech.

 

Pro objednání a rezervace, prosím kontaktujte Pavla, z Turist CK. email: [javascript protected email]

Kompletní informace, objednávkový formulář: www.turist.cz/aktuality/74

 

 

 

[javascript protected email]