_

Lyže a jóga

Cena: 6 900 Kč
22. - 24. 1. 2021
pátek, sobota, neděle

Přihlášení do 10.12. 2020

Také se už těšíte, že třeba ten další rok bude malinko povedenější než tento? Že nám skončí karantény a zákazy vycházení? Že se budeme moci znovu svobodně nadechnout? Jestli říkáte ano, přidejte se na skvělý lednový víkend na horách. 

Víkend na horách v Amenity resortu, ve Špindlerově Mlýně v nejvíc skvělém lednovém termínu, který nutně vybízí k tomu, abychom si to společně užili nejen s jógou,  ale i se sněhem a na lyžích.

Večerní jóga v pátek od 18:30h

Sobota ráno dynamická praxe hatha jógy 7:30- 9.00 h,

následuje snídaně a váš volný program na horách, každý dle svého. Procházky běžky, lyže, wellness.

Večerní praxe v sobotu meditace a  jemná jin jóga 16:30-18:00 h , následuje večeře, případně wellness.

V neděli ráno 7:30- 9:00 ynamická praxe hatha jógy., snídaně a opět vám nic nebrání, znovu vyrazit do hor.

Všechny úrovně zkušeností s jógou vítány, důraz je kladen na správné provádění samotných fyzickýc pozic, tedy ásan, zároveń také na pochopení konceptu jógy. 

Tento víkend je nabízen v omezené kapacitě ( 6 pokojů) , pouze v balíčku s jógou (nelze tedy tentokrát necvičící) V ceně je zahrnuto ubytování, polopenze, vstup do wellness na 60 min/osoba/den, wifi, parkovné, rekreační poplatky a pronájem sálu na cvičení a  celý jógový program.

cena:  6900 Kč ( lednový termín)

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
[javascript protected email]