_

Jógový víkend na Šumavě - DOPŘEJ SI

Cena: 5 900 Kč
10. - 12. 11. 2023
pátek, sobota, neděle

Jógový víkend příznivě nazvaný " Dopřej si" s Katkou Víškovou na Šumavě, v Kašperských horách. 

Hluboké  lesy Šumavy, čerstvý vzduch, odpočinek od svého hektického života ( možná i od rodiny) a hluboký nádech a výdech nejen na podložce při praxi jógy. Hotel Kašperk, který je umístěný přímo na náměstí v Kašperských Horách bude naším příjemným útočištěm. 

Pohodlné  dvojlůžkové pokoje, bohatá pololepenze, hotelový bazén a klubovna, ve které budeme společně praktikovat. Katka si pro vás připravila krásný a bohatý jógový program a svůj dopřávací víkend si můžete vizualizovat  takto:

Pátek: po vašem příjezdu se postupně přivítáme, ubytujeme, vybalíme a náš program oficiálně zahájíme v 18:00 hod praxí klidné jinjang jógy provoněné esenciálními olejíčky, 90min v útulné klubovně

Večeře: 19:30 hod

Sobota: 7:00 hod praxe – procházka s ranní meditací, očistná technika dutiny ústní PULLING OIL, pranajama – UDŽAJÍ, poté lekce dynamické hatha jógy 

Snídaně: 9:00 hod, poté cokoliv - odpočinek, možnost navšívit wellnes – bazén, masáže nebo výlet, dle vlastního uvážení nebo třeba společně - hrad Kašperk, údolí řeky Vydry, toulání po okolí.., oběd někde na cestě  :  )

Večeře: 18:00 hod 

Jóga: 19:30 hod – pranajama - NÁDÍ ŠÓDHANA, klidná hatha flow pro dobrý spánek, očistná technika TRATAK, meditace,  relaxace s pohlazením esenciálních olejíčků

Neděle: 7:00 – očistná technika pulling coco oil, procházka s ranní meditací, pranajama - KAPALABHATI, jemná flow vinjasa  

Snídaně: 9:00, poté ještě třeba posezení u kávy a dortíku, než se začneme pomalu rozjíždět domů nebo ještě na další výlety, záleží na vás . . . .

Moc se na vás těším!

ÓM 

Katka

 

CENA 5900 CZK

  • 2 noci ubytování ve 2 lůžkovém pokoji s polopenzí
  • 4 lekce jógy s Katkou
  • vstup do bazénu
  • organizaci a zajištění CK

Cena NEZAHRNUJE dopravu a obědy.  V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních dvou let situace s covidem, velice doporučujeme pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na nás. Tuto pojistku vám na vyžádání rádi zajistíme s naší smluvní pojišťovnou Slavia. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Podmínky rezervace - po zavolání nebo napsání  na email cestuj@karmayoga.cz vám předběžně víkend rezervujeme po dobu jednoho týdne. Během této doby je potřeba námipodepsat smlouvu k zájezdu a víkend zaplatit. Na základě této smlouvy můžete pořešit i cestovní pojištění.

Podmínky odpstoupení od smlouvy:

30-7  dní před uskutečněním víkendu - 75% z ceny víkendu 

Do 7 dní a méně před zahájením zájezdu - 100 % storno z ceny zájezdu 

 

Pro ženy Pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý ** Středně pokročilý ***
[javascript protected email]