_

Jóga v Dubaji

Cena: 25 590 Kč
29.1. - 5.2. 2022

 POSLEDNÍ MÍSTO

Jóga v Dubaji s Veronikou.

Pojeďte s námi za exotikou, okusit dotek Orientu, strávit pár dní jako v pohádce.

Objevte s námi místo jako z Pohádky tisíce a jedné noci. Krásné dlouhé písečné pláže, kde slunce svítí 300 dní v roce. Kde kromě opalovaní a vodních sportů můžete vyrazit i na poušť,
navštívit pravý arabský trh nebo si jít zalyžovat do Ski Dubai.

A samozřejmě si užít jógu s Veronikou.

CO VÁS ČEKÁ?

● jedinečná kombinace jógy, cestování a poznávání ve Spojených Arabských Emirátech

● ubytování na 8 dní/7 nocí ve středisku Ras Al Khaimah ● luxusní pětihvězdičkový hotel The Cove Rotana Resort

●  polopenze (možnost příplatku All inclusive za 3 500 Kč / os. – vždy na 1 pokoj 1 typ stravování)

●  společné transfery letiště-hotel-letiště

●  cvičení jógy u bazénu nebo na pláži

●  1 x informační schůzka s českou delegátkou na hotelu

●  pojištění CK proti úpadku

 

PRO KOHO JE POBYT VHODNÝ?

Pobyt je vhodný pro všechny, kteří si chtějí užít odpočinku na krásné pláži, luxusní ubytování v hotelu a zároveň poznat metropoli symbolizující budoucnost – Dubaj, zažít pravou arabskou kulturu a užít si nespočet možností zábavy, které nabízí. Jóga pobyt je vhodný pro ženy i muže, pro začátečníky i pokročilé. Možnost se nahlásit i v jedné osobě bez příplatku (doplnění dvoulůžkového pokoje s další klientkou – zajistíme).

POPIS UBYTOVÁNÍ

Užijte si plnými doušky špičkové služby hotelu, který se nachází pouze 5 minut od krásné pláže. Hotel vystavěn v klasickém arabském stylu snoubí tradiční design a služby na vysoké úrovni. Ubytování leží v idylické zátoce Ras Al Khaimah s výhledem na Arabský záliv. V resortu můžete využít dvou restaurací, čtyř barů a 600 metrů soukromé pláže. Ve všech společných prostorách resortu je k dispozici Wi-Fi připojení zdarma. The Cove Rotana Resort se nachází cca hodinu jízdy od Dubaje na nově postavené silnici Sheikh Mohammed Bin Zayed Road.

VYBAVENÍ POKOJE

Dvoulůžkový pokoj – Classic Room 30 m2

Pokoje jsou zařízeny v moderním arabském stylu. Disponují satelitní TV s LCD obrazovkou. Možnost posezení. Pokoje se nachází v levé části resortu s výhledem do vesničky. Rozloha pokojů je 30 m2, zařízené pro pohodlí hostů s king size postelemi a privátním balkonem či terasou. Úklid pokojů probíhá denně, k dispozici je také mini bar, trezor v pokoji, vysoušeč vlasů, sprchový kout, IDD telefon, Wi-Fi.

Ckeck-in: od 15 hod Check-out: do 12 hod

STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je polopenze. Možnost příplatku All inclusive 3.500 Kč / osoba / pobyt (vždy pro dvoulůžkový pokoj 1 typ stravování).

All inclusive zahrnuje:

●  snídaně, oběd a večeře

●  vybrané značky minerálních vod, nealkoholické nápoje, víno, pivo a alkoholické

nápoje servírované ve skle v hlavní restauraci od 11 – 23 hod a v baru u bazénu

od 11 – 18 hodin každý den

●  (room service a mini bar není zahrnutý v ceně)

V hotelu dále můžete vyzkoušet i tyto další restaurace:

Prvotřídní restaurace Basilico nabízí mix tradičních a moderních jídel a velký výběr ze středozemní kuchyně s důrazem na italskou kuchyni. Je tím pravým místem, kam se jít najíst, kde strávit čas s přáteli a užívat si života v duchu „la dolce vita“.

Cinnamon nabízí široký výběr mezinárodních jídel s tím nejlepším z orientální kuchyně. Na venkovní terase můžete vytvářet nové známosti nad neformálním obědem nebo slavit v kruhu svých přátel. Á la carte menu je také k dispozici.

Hotelový salonek a bar Breeze se nachází blízko hlavního foyer, a je tak ideálním místem pro odpolední kávu či čaj nebo pro ochutnávání z velkého množství koktejlů a míchaných nápojů. V nabídce je i rychlé občerstvení, sladké pečivo a zákusky.

Bazénový bar Laguna Bay vám umožní večeřet a relaxovat v uvolněné atmosféře bazénu. Bar se nalézá u dolního bazénu s výhledem na vilové ostrůvky a laguny. Studené občerstvení doprovází výběr čerstvých džusů, koktejlů a dobře vychlazených nápojů.

Pokud máte raději prostředí bazénu, můžete navštívit Sunset bar zařízený moderním ratanovým nábytkem, plátnem, slunečníky a vycpanými polštáři. Nachází se u horního bazénu, s úchvatným výhledem na celý resort. V bazénovém baru je možno konzumovat studené občerstvení s nabídkou čerstvých džusů, koktejlů a dobře vychlazených nápojů.

V plážovém baru Breakers beach bar můžete odpočívat pod horkým sluncem a

přitom popíjet tropické koktejly a objevovat výtečné menu.

AKTIVITY

Hostům je k dispozici fitness včetně fitness lekcí a široká nabídka vodních sportů, rybaření nebo golf. Po příletu bude možné na informační schůzce s českou delegátkou zakoupit výlety.

 

 

 

Více na https://villasresorts.cz/ubytovani/joga-zajezd-emiraty-veronika-carmanova/

 

[javascript protected email]