_

Jóga v Bezovém údolí

Cena: 3 900 Kč
8.-10.9. 2023
pátek, sobota, neděle

Jógový víkend s Veronikou Carmanovou. Nádherné místo @v_bezovem_udoli možná znáte z Amazing places nebo ze sociálních sítí. Vzbudilo oprávněný zájem u široké veřejnosti. Bezové údolí je chaloupka jako ze sna uprostřed malebného Kryštofova údolí. 

Každý pokojíček vás vtáhne do lehkosti a jemnosti, dopřeje luxus a zázemí, o kterém se nám běžně může jen zdát. Ve stodole je více otevřený prostor - dvě ložnice otevřené do prostoru, na mezipatře futony pro partu kamarádek. Obývák ve stodole je prostor, kde budeme společně praktikovat. 

Protože každý způsob ubytování nabízí jinou úroveň komfortu a zázemí, rozdělili jsme to spravedlivě i cenově. Můžete si tedy vybrat dle ceny nebo třeba i dle toho, zda se vydáte ve dvou nebo s partou kamarádek:

Cena na víkend obsahuje ubytování na 2 noci dle vámi vybraného místa, 4x lekce jógy (pátek večer, sobota ráno, sobota večer, neděle ráno) bohaté snídaně v sobotu a neděli. Sobotní den pravděpodobně strávíme nějakou skvělou procházkou po okolí a večeři si můžeme objednat "ala carte" na chaloupce. Je zde totiž i výborná restaurace. Pokud jste milovníci kávy a dobrého chleba, máte se na co těšit! Kávičku i čerstvé pečivo zde mají na jedničku. 

1. Varianta 

UBYTOVÁNÍ NA POKOJI - toužíte po soukromí, jedete s kamarádkou nebo partnerem? Rezervujte si svůj vlastní pokoj, to je ta správná volba. Cena za osobu na dvojlůžku na víkend 7500 Kč (některé pokoje nabízí možnost ubytování 3-4 lidí, pokud vás bude více než dva na pokojI je cena 6900 Kč) 

2. varianta

UBYTOVÁNÍ VE STODOLE v loftovém pokoji. Pokoj nemá dveře, ale nabízí dostatek soukromí. Soukromí je vyrušeno při praxi, protože se praktikuje dole v obýváku. Pokud nevíte, zda chcete v neděli ráno spát nebo cvičit, bude lepší si vzít soukromý pokoj v hlavní budově. Pokud jste zde hlavně kvůli józe, tak toto je správná volba. Cena za osobu na dvojlůžku 5500 Kč

3. Varianta

UBYTOVÁNÍ V MEZIPATŘE NA FUTONU. Nejekonomičtejší varianta, užijte si nádherného prostoru, jógy a pohodlného  futonu, ale bez soukromí pokoje. Mezipatro je ve stodole, sdílíte prostor s ostatními spolubydlícími a jogujícími. Vhodné pro partu kamarádek. Cena za osobu 3900 Kč. 

PROGRAM

Opusťte město včas, zácpa bývá nejen v Praze ale i kolem Liberce. Příjezd na chaloupku po 15 h v pátek a večerní praxe začíná v 18:30h. Praktikovat spolu budeme celkem 4x. Společný čas nám končí nedělní snídaní - brunchem. Můžeme jenom spočinout v náruči tohoto krásného místa nebo se vydat po stezkách místního kraje. Dýchat, vnímat, praktikovat na všech úrovních. Skupinka maximálně 14 lidí. Praxe jógy bude celkově zaměřená na přechodné období konce léta a začátek podzimu. Budeme v sobě podporovat a kultivovat pravidelnost, rituály, které nás podrží v činorodosti i klidu. Element Země bude tématem tohoto víkendového setkání.

PÁTEK

18.30 – 19.30 h
Večerní jógové přivítání u jin jógy. Večerní lekce bude hladivá, tak abychom se na sebe a své vlastní tělo naladili a vše mohli vydechnout a plně spočinout. 

SOBOTA 

7.30 – 9.30  h

První půlhodina je věnovaná meditaci. Nevadí, pokud pravidelně nemeditujete a jenom to chcete vyzkoušet. Tento prostor se otevírá pro všechny zkušené a zvídavé. Následuje 90 minutová praxe hatha jógy, která je vždy přizpůsobena nárokům a potřebám skupiny. 


.17.30 – 18.30h
Jin jóga zaměřená na konec léta. Při této praxi se zaměříme více na samotné meridiány spojené s elementem Země.

NEDĚLE

7.30 – 9.30h
Stejně jako v sobotu, prvních 30 minut je prostor pro naši meditaci. Kdo se neche zůčastnit, nebo si chce přispat, přijde až v 8 h, kdy začne dynamická hatha flow, element Země v hledáčku, podpora sleziny a příprava na podzim. 

CENA 3900 - 7500 CZK

  • 2 noci ubytování ve dle vašeho výběru ubytování 
  • 4 lekce jógy
  • 2 bohaté snídaně
  • organizaci a zajištění CK

Cena NEZAHRNUJE dopravu a obědy/večeře.  V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních dvou let situace s covidem, velice doporučujeme pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na nás. Tuto pojistku vám na vyžádání rádi zajistíme s naší smluvní pojišťovnou Slavia. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Podmínky rezervace - po zavolání nebo napsání  na email cestuj@karmayoga.cz vám předběžně víkend rezervujeme po dobu jednoho týdne. Během této doby je potřeba námipodepsat smlouvu k zájezdu a víkend zaplatit. Na základě této smlouvy můžete pořešit i cestovní pojištění.

Podmínky odpstoupení od smlouvy:

30-7  dní před uskutečněním víkendu - 75% z ceny víkendu 

Do 7 dní a méně před zahájením zájezdu - 100 % storno z ceny zájezdu 

[javascript protected email]