_

Jóga u Rybníčku

Cena: 4 500 Kč
19. - 21.11. 2021
pátek, sobota, neděle

My víme, že se na Orlík jezdí převážně v létě, ale v listopadu zde budeme bez davů. A to je pro jógu ideální.

Zveme Vás na jógový pobyt do jižních Čech, krásného  prostředí okolí Orlíku. Ubytováni budeme  U rybníčku, v rodném domě významného kulturního historika Čeňka Zíbrta​, nacházejících se v malebné jihočeské vesničce Kostelec nad Vltavou, 2 km od Ždákovského mostu a vodní nádrže Orlík. 

Ubytování - apartmány se nacházejí v levém křídle domu s vlastním vstupem, možnosti ubytování jsou  v jednom třílůžkovém (s možností přistýlky) a dvou čtyřlůžkových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny původními dřevnými podlahami, nábytkem a doplňky tak, abychom co nejlépe vystihli atmosféru doby, ze které celý objekt pochází a zároveň aby se naši hosté cítili dobře a v pohodlí.

Všechny apartmány mají vlastní koupelnu a společnou kuchyňku na pavlači. Wi-Fi připojením je zdarma. Parkování je možné před domem zdarma. Snídaně formou menu, včetně raw food. Káva a čaj po celou dobu pobytu zdarma.

Jógovou péči vám poskytne Pavla Látalová. Zde pozvánka jejími slovy.

Zvu vás ke společné jógové praxi v příjemném prostředí jižních Čech. Listopad je časem, kdy večer je brzy tma a ráno se světlo objevuje později. V zimě příroda odpočívá, čerpá sílu. Je to čas, ponořit se do sebe, usebrat se. Taková bude naše jógová praxe.
Program na víkend:

pátek - večerní hatha jóga a relaxace od 17h-18:30 (příjezd do 16:30), poté večeře

sobota - ranní hatha jóga, pranayama, meditace, relaxace 7-8:30, poté snídaně,

volný program a večer lekce jin jógy, meditace od 17h-18:30, poté večeře

neděle - ranní hatha jóga, pranayama, meditace, relaxace 7-8:30, poté snídaně, odjezd


Těším se na vás,
Pavla

Cena pobytu je 4500,- Kč

Cena zahrnuje ubytování pro jednu osobu za dvě noci (v apartmánu sdíleném s dalšími jogínkami) a 2x snídani (káva a čaj jsou po celou dobu pobytu zdarma), večeři v pátek a v sobotu plnou penzi (v neděli program končí po snídani), pronájem sálu a celý jógový program.

Skupina 16 osob plus lektorka

Cena nezahrnuje dopravu.

PŘIHLÁSIT SE PŘES SYSTÉM [javascript protected email]