_

Jóga na panství Dlouhá Lhota

Cena: 4 900 Kč
22. - 24. 4. 2022
pátek, sobota, neděle

Jóga na zámku, přesněji na panství Dlouhá Lhota

Díky svému umístění v malebné brdské krajině nedaleko Prahy a  jedinečné neopakovatelné atmosféře je tento hotel vyhledáván nejen pro relaxaci, ale i pro příjemné posezení s přáteli či známými. My tu tentokrát vyzkoušíme jógový víkend a věříme, že se nám zde bude líbit.  Při chvilkách odpočinku jistě oceníme i přilehlý zámecký park, třeba na meditační procházku.

Náš společný jógový čas bude  jarní startovací víkend:)

PROGRAM: 

Příjezd v pátek do 17 h, jin  jóga od 18:O0  h,  poté večeře 

Sobota ranní praxe 7:00- 7:30 meditace , 7:30 - 9:00 dynamická hatha jóga a pranayama,  poté  snídaně,  volnoý program celý den, možnost výletů, nebo využít wellnessu v hotelu. 

 večerní praxe : jin jóga od 18:00 h - 19:00 h, po té  večeře

Neděle ranní praxe 7:00- 7:30 meditace , 7:30 - 9:00 dynamická hatha jóga a pranayama,  poté  snídaně a záleží na vás, jak využijete zbytek dne, zde náš společný víkend končí, ale nedělní den je dnem odpočinku, využijte pro sebe.

Celková cena za víkend 4.900  Kč / osoba / víkend s ubytováním na dvojlůžku, se snídaní, vstupem do wellnes a saunového světa, parkováním v ceně pobytu, samozřejmě úžasný jógový program s Veronikou. Cena nezahrnuje dopravu, jídlo - obědy a večeře, ty lze objednat na místě v zámecké restauraci, vaše  osobní pojištění.

Z důvodu epidemiologické situace velice  doporučujeme pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na nás. Tuto pojistku vám na vyžádání rádi zajistíme s naší smluvní pojišťovnou Slavia. 

My jsme  CK Yogala sro a  jsme  držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a máme  uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

 

 

 

 

[javascript protected email]