_

Jóga na jachtě

Cena: 20 000 Kč
4.-11.7. 2020

Týdenní plavba na Jadranském moři. Pokud máte rádi moře, trochu dobrodružství a vítr ve vlasech, tak tohle je nejvíc dovolená, kterou si můžete dopřát. S odplutím z přístavu, jakoby odpluly i všechny vaše  starosti. Zbývá krása přírody, nezaměnitelná vůně moře  a borovic, slunce, klid.

Cesta:

Odplutí z Biograd na Moru, trasa Žut, Dlougy Otok a národní park Kornati, ale přesná trasa je vždy vybrána až na místě dle situace a především dle počasí. 

Každý den meditace s východem slunce a ranní jóga, snídaně a vyplutí dle kapitána.

Přes den plachtění, kotvení, koupání opět dle trasy, situace a počasí.

V odpoledních hodinách připlutí na místo kotvení, buď divoké zátoky nebo přístavu. Nabízí se několik možností, koupání, prozkoumání místa či ostrova, vaření večeře nebo jít do městečka ( opět podle toho kde se bude kotvit), paddle board atd.

Nabízí se pouze 6 míst ve 3 kajutách. Je nutno počítat, že se na lodi funguje v jednom celku a že kajutu s někým sdílíte.

Cena: 20 000 kč za osobu a týden

V ceně jsou zahrnuté tyto položky : pronájem  loďi, služba kapitána, poplatky za úklid lodi, povlečení, diesel a poplatky v přístavech. Také je v ceně zahrnutá praxe jógy jednou denně.

V ceně není jídlo. Snidaně si vaříme,  oběd a večeře buď jdeme do restaurace nebo  si vaříme na lodi.  Na začátku plavby a pak v průběhu se udělá nákup, který si společně rozpočítáme. 

V ceně není započítána cesta do Chorvatska. Možno se přidat do našeho transferu, cena 3500 Kč.

Také doporučuji cestovní pojištění - klasika.

Do Chorvatska se dostaneme snadno autem přes Rakousko a Slovinsko, budu potřeba papíry na transfer, to zařídíme, pokud se přidáte do auta. Také je možné letět do Zahřebu, pak nutno zajistit cestu po své vlastní ose. 

Více informací přímo na Veronika@karmayoga.cz

 

 

 

Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Začátečník * Mírně pokročilý **
[javascript protected email]