_

Jóga na horách - Amenity

Cena: 4 990 Kč
10. - 12.9. 2021
pátek, sobota, neděle

Na horách je vždy krásně. V září se vracíme do Špindlerova Mlýna, tentokrát spolu vyzkoušíme hotel Amenity. Ten se nachází na úbočí nad Labskou přehradou, s krásným výhledem do zeleně. Je obklopen lesem, v blízkosti krásných výletních treků. 

Praxe jógy bude jako vždy uzpůsobená tak, že se směle mohou hlásit i začátečníci, ale ani pokročilí praktikující nebudou zklamáni. Večerní praxí je vždy jin jóga s hlubokou relaxací, aromaterapií. Ranní jóga je více výživná -  začínáme meditací, přes průpravné cviky a hatha flow se dostanene až k šavasaně a hluboké vnitřní regeneraci. 

Víkend je vhodný, jak pro partnerské páry, tak pro samotné ženy nebo i rodiny s dětmi. Zkrátka je vhodný pro každého :-) Zázemí hotelu každému nabídne přesně to, co potřebuje.

 

Celková cena za víkend  4.990  Kč / osoba / víkend s polopenzí

Cena zahrnuje  ubytování (pro osobu na dvojlůžku) včetně snídaně a večeře, pronájem sálu a jógový program (7 h). . 

Cena nezahrnuje dopravu, vstup do wellnessu, (to  je v případě zájmu 100 kč na osobu na hodinu).

V případě zájmu si můžete sjednat  osobní pojištění proti stornu zájezdu (covid osobní). Pokud však vládní omezení nedovolí, aby se pobyt uskutečnil, budou vám peníze vráceny. 

Pro skupinu 20 osob.

 

Program víkendu:

Páteční jógový program začíná jin jógou s aromaterapii v 18:30 h. 

Sobota ráno v 7 h meditace, v 7:30 dynamická ranní jóga včetně pranaymay a relaxace, v 9 h snídaně, volný program večerní jóga je od 17:30 h, poté večeře.

Neděle ráno opět v 7 h meditace, v 7:30 dynamická ranní jóga včetně pranaymay a relaxace, v 9 h snídaně. 

Ve volném čase, mezi jógou, vyrazíme do lesů a kopců nasávat a ukládat léčivou energii pozdního léta.

Těším se na Vás, 

Veronika

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Začátečník *
[javascript protected email]