_

Dvůr Svatá Máří

Cena: 6 300 Kč
16. - 19.9. 2021
čtvrtek, pátek, sobota, neděle

Jógový pobyt s Pavlou, od čtvrtka do neděle.

Prodloužené víkendy mají své kouzlo. Nikam nespěcháte, máte čas opravdu spočinout. A toto místo za spočinutí opravdu stojí. Srdečně vás zvu na společně prožitý čas v kouzelném místě šumavské přírody, ve Dvoře Svatá Máří. Ponoříme se do praxe hatha jógy, jin jógy, dechových technik a meditace. Budeme si vychutnávat lahodné lehké jídlo, výhledy do okolí, vůni přírody a procházky. Kdy jste si naposledy opravdu odpočinuli?

Nově postavená usedlost Sv. Máří je vybudována se záměrem odpočinku, meditace a jógové praxe. Je to krásné místo obklopené přírodou a pastvinami pro koně. Celé založené na eko filosofii. Má svou krásnou meditační/ cvičící místnost s výhedem do krajiny.

Svatá Máří se nachází 4 km od Vimperka, leží na okraji CHKO Šumava, s výhledem na Boubín

Přihlášení přes Karma Yogu, info@karmayoga.cz

Celková cena za víkend 6.300  Kč / osoba / víkend s plnou penzí

Kapacita meditačního centra je až 30 lůžek, ale pro váš komfort plníme kapacitu pouze pro 20 lidí, tak aby pokoje byly maximálně po 3 lidech. Za příplatek 500 kč za noc je možný jednolůžkový nebo dvojlůžkový pokoj. Cena zahrnuje ubytování, vegetariánskou plnou penzi domácí výroby a samozřejmě plný jógový program. Centrum disponuje také saunou a výřivkou, poplatek 220 Kč za vstup do wellnessu (v ceně je ručník a prostěradlo). Wellness se otevírá při minimálním počtu 4 osob.

Na usedlosti je velké množství zvířátek, z toho důvodu majitelé žádají, aby jste si nevozili své vlastní psíky a psy.

Cena nezahrnuje dopravu ani vaše osobní pojištění prosti stornu zájezdu. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.

Pro ženy Pro muže Pro ženy i pro muže
Mírně pokročilý ** Středně pokročilý *** Začátečník *
[javascript protected email]