Hormonální jóga – pouze pro absolventky kurzu HJT

hormonální joga kurz

Tento kurz je uzavřený, pouze pro absolventky kurzu HJT. Není podmínkou absolvovat HJT přímo u nás v Karma Yoga Studiu, tento opakovací kurz je pro všechny, které prošly výcvikem a mají povědomost o celé sestavě, protože už budeme jen opakovat příp. si vysvětlovat problematické části či nejasnosti.

Těším se na Vás

Lenka Mia


Jednorázovou opakovací lekci HJT můžete mít i v rámci probíhajícího kurzu Hormonální jógové terapie (po dohodě s Frídou) za 400 Kč.

ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBU KURZŮ, VÍKENDŮ A WORKSHOPŮ: 107–5079470277/0100

KAŽDÉ PONDĚLÍ od 6.1. do 30.3. 2020, pouze pro absolventky kurzu HJT

od 9.00 do 10.00 hod.

lektorka: Lenka Mia

13 lekcí

cena: 2730 Kč

Našimi Kurzy Hormonální jógové terapie (HJT) prošly již desítky žen.

Během 7 lekcí se naučily speciální sestavu cviků, která se má následně pravidelně cvičit, pokud chceme, aby se projevily její pozitivní účinky. A protože všechny víme, že pravidelná praxe není v běžném životě tak jednoduchá,  napadlo nás otevřít opakovací kurz Hormonální jógy, který poskytne možnost, pravidelně 1x týdně, si celou sestavu zacvičit, včetně vybraných dechových a antistresových cvičení. Bude to takový záchytný bod, na který se pak snadněji naváže domácí praxe.

Jóga je o disciplíně, pravidelnosti a radosti. Vynaložené úsilí vidíte a cítíte nejen na svém těle, ale i na své duši. Myslím, že ta námaha za to určitě stojí.

Instagram profil Lenky: Lenkamialu

Scroll to top