KUNDALINÍ JÓGA PRO ŽENY

Kundalini jóga karmayoga

Kurz 8 lekcí od 25. 2. do 15. 4. 2019
Čas: 18:25 – 19:55 hod.
Cena: 1840 Kč
Lektor: Eva Schneiderová
Transformační technika a nástroje kundaliní jógy ve speciálním setu cviků pro ženy. Sestavy zahrnují dynamickou rozcvičku, fyzické cvičení a meditaci s mantrami – vše pro krásné tělo, uvolnění vnitřního napětí a tranformaci sexuální energie.

Doporučujeme: bílé tričko a láhev s vodou.

Program:

  1. Sestava pro nadledvinky a ledviny
  2. Set pro ženy
  3. Udrž své tělo krásné/uvolnění stresu
  4. Instinkt ženy
  5. Sahibi krija/ co je tvou doménou
  6. Krásná fyzicky i duševně
  7. Uvolnění vnitřního vzteku
  8. Transformace sexuální energie
ČÍSLO ÚČTU PRO PLATBU KURZŮ, VÍKENDŮ A WORKSHOPŮ: 107–5079470277/0100
 O KUNDALINÍ JÓZE – od lektorky EVYKUNDALINÍ JÓGA KARMAYOGA

Srdečně vás zvu na lekce kundaliní jógy, kde budeme společně aktivovat Adi Shakti energii (ženskou tvořivou energii).

Budeme vstupovat do vnitřního prostoru, kde se setkáte se svou jedinečnou esencí a probudíte svůj vnitřní potenciál. Vykročíte na cestu záměru vaší Duše a zažijete pocit propojení se sebou samou, pocit jako byste přišla domů.  Čeká nás 8 společných otevřených večerů, kdy pocítíte sílu vlastního dechu a jeho dopad na změnu vědomí, poznáte krije – sestavy z tradice kundaliní jógy, zaměřené na vybroušení ženských kvalit a naučíte se krásné a léčivé meditace s mantrou, které aktivují žlázový-hormonální systém a silně čistí podvědomou mysl. Zvýšíme si vibrační energii a posílíme elektromagnetické pole, takže situace, které jste dříve nezvládala, se začnou měnit a budete je zvládat s větší lehkostí a s grácií.

Žena je obrovským zdrojem síly a pokud chce, může tuto energii směrovat na kohokoliv. Žena, která je spojená se svou kreativní silou, může udělat z „mrtvého muže“, toho nejúspěšnějšího a nejzářivějšího člověka.

Kundaliní jóga mi přišla do cesty před několika lety a dodnes jsem za  rozhodnutí vstoupit do učitelského tréninku vděčná. Ukázala mi, jak silně mne řídila nevědomá mysl a otevřela mi novou cestu k hlubšímu poznání sebe sama. Přinesla mi spoustu  silných a krásných prožitků ve skupině podobně naladěných lidí, poskytla mi cestu k pravdivějšímu a radostnějšímu prožívání života. Přinesla mi disciplínu, posílila vůli, zlepšila můj pohled na mne samou, odstranila mnohé strachy mysli a naučila mne dovolit si použít svobodně hlas pro zpěv nádherných manter. Kundaliní józe se také říká jóga vědomí. Jedině žít vědomě nás může dovést ke změně.

Pojďme to žít! – Eva

Scroll to top