OBCHODNÍ PODMÍNKY

 • Pořadatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze návštěvníka  Studia. Prosím,  seznamte se s  Provozním řádem Studia Karma Yoga.
 • Rezervace na kurzy nebo další akce je platná pouze po zaplacení dané částky. Bez uhrazení Vám nemůžeme místo rezervovat.
 • Na lekce/kurzy je potřeba přijít včas – alespoň 5 minut před jejich začátkem. Poté lekce propadá bez nároku na vrácení peněz či výměnu za lekci další.
 • Můžete si nastavit finanční kredit ve Studiu. Ten Vás opravňuje k výhodnějším vstupům na lekce a umožňuje jednoduchou rezervaci lekcí či workshopů přes systém z pohodlí Vašeho domova.
 •  Kredit můžete vložit hotově na recepci Studia Karma Yoga, zaplatit ho zde kreditní kartou nebo sami doma přes rezervační systém převodem částky na účet 2801638724/2010  (vygeneruje se Vám variabilní symbol).
 • Kredit také můžete zaplatit poukázkami Sodexo nebo kartou Benefit.
 • Kredit ve studiu není vratný a má svou expiraci, kterou si můžete ověřit  sami na Vašem účtu v našem rezervačním systému. Při opětovném navýšení se délka expirace  automaticky  prodlouží.
 • Pokud se rezervujete na lekci a nemůžete přijít, zrušte prosím svou rezervaci  nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, nebo vám bude její cena z kreditu odečtena. Toto se netýká lekcí v režimu FIX,  kurzů ani workshopů.
 • Lektorka nezodpovídá za zdravotní stav účastníka kurzu. Trpíte-li  zdravotními problémy, je důležité na ně  lektorku před začátkem lekce upozornit. Zdraví je Vaše zodpovědnost. Pracujte se svým tělem s respektem a láskou, tak aby nedocházelo ke zranění.
 • Začít s jógou v průběhu těhotenství nedoporučujeme. Pro těhotné je určena Těhotenská (Gravid) jóga. Těhotenskou  jógu můžete začít cvičit kdykoliv během těhotenství, předchozí znalost jógy není nutná. Cvičíte-li jógu již nějaký čas a otěhotníte v průběhu kurzu, lze v kurzu  pokračovat dle Vašeho vlastního uvážení a  po konzultaci s lékařem a lektorkou.
 • Otevřené 60 min   FIX&FLEXI lekce (žluté lekce)

  FIX balíček nabízí slevu na otevřené 60 minutové  (žluté) lekce, pouze však při přesném dodržení podmínek vztahující se k těmto lekcím. Cena jedné lekce v balíčku je 120 Kč.

  • V balíčku jsou minimálně  3 lekce a tyto lekce je nutno  objednat a zaplatit dopředu, a to pouze v hotovosti na recepci Studia.  (Není možno použít  Sodexo nebo Benefit karty na platbu těchto  zvýhodněných lekcí.)
  • Lekce v režimu FIX nelze nahrazovat, nelze  měnit za jiné lekce a nejsou přenosné na další osobu.
  • Na lekci se musíte dostavit 5 minut před začátkem samotné lekce, po té lekce propadá bez nároku na náhradu
  • Prosím, nevolejte a neomlouvejte se z těchto lekcí.

  FLEXI nabízí flexibilitu a možnost přijít na lekci kdykoliv.  Vstup je za plnou cenu lekce 160 Kč,  s uloženým kreditem je vstup na lekci zvýhodněný na 140 Kč. Samostatnou lekci je také možno rezervovat a koupit dopředu, bez jakéhokoliv dalšího závazku (kreditu). Lekci je možno zrušit maximálně 4 h před jejím začátkem. S kreditem tyto lekce objednáváte sami a snadno přes rezervační systém.

  Multisport

  Studio umožňuje vstup na kartičku Multisport pouze na otevřené 60-ti minutové lekce. Pokud si chcete místo na lekci rezervovat, je nutné ve studiu složit vratnou zálohu 160 Kč za lekci. V případě, že chcete dopředu rezervovat více lekcí, je nutno tuto částku složit v násobku lekcí, které plánujete rezervovat. V případě, že si lekci rezervujete a do studia nepřijdete, Vám tato záloha propadá. V okamžiku, kdy se lekce zúčastníte a prokážete se svou kartičkou MS, bude Vám tato záloha opět vrácena na Váš uživatelský účet. Záloha takto může sloužit kontinuálně. V případě, že lekce  přestanete navštěvovat, záloha zůstává platná 6 měsíců, po té expiruje.

  Otevřené 75 min lekce  (růžové lekce)

  Otevřená jednorázová 75 min lekce  Vám poskytne více času a prostoru na podložce. Tyto lekce jsou opět FLEXI, můžete je navštívit  kdykoliv jednorázově a cena v tomto případě je 230 Kč.  S kreditem je cena  opět zvýhodněná na 210 Kč, rezervovanou lekci je možné min 4 hodiny před začátkem lekce zrušit bez poplatku.  Pokud lekci sami v systému nezrušíte, min 4 hodiny před jejím začátkem, a na lekci se nedostavíte, tato lekce Vám bude automaticky odečtena z kreditu.

  Na tyto lekce není možný vstup na MS kartičku.

  Kurzy

  KURZY se konají pravidelně každý týden ve stejný den i čas ( viz rozvrh). Na kurzy je nutné se přihlásit vždy na celý semestr dopředu, a to na celý kurz.  To Vám umožňuje prohlubovat svou praxi jógy. Skupina se v rámci kurzu nemění, což také umožňuje lektorovi jít  se skupinou hlouběji a věnovat se danému tématu. Cena kurzů je odlišná u každého kurzu, informaci o ceně naleznete u daného kurzu individuálně. Pokud máte ohledně výběru Vašeho  kurzu, či pokročilosti nějaký dotaz, kontaktujte nás. Nejdůležitější informace jsou na našich webových stránkách. Pokud si přesto nejste jisti pokročilostí, můžete si přijít první lekci vyzkoušet, ale jen v případě, že kurz NENÍ ještě zcela naplněn. Přednost mají vždy klienti, kteří mají kurz již zaplacen. Poté buď zaplatíte tuto jednotlivou lekci nebo celý kurz.

  • Platbu za kurz je možné provést osobně ve studiu ( hotovost a kreditní karta, Sodexo, Benefit karty) nebo převodem na účet: 2801638724/2010. Po  přihlášení na kurz  Vám systém vygeneruje Variabilní symbol, který prosím uvádějte, tak aby se Vaše platba snadno spárovala.
  • V případě, že budete požadovat ke své platbě vystavení daňového dokladu-faktury, tuto skutečnost sdělte hned při přihlášení, spolu s uvedením Vašich fakturačních údajů.
  • V rámci kurzu máte možnost nahrazení si dvou lekcí z kurzu na jakékoliv otevřené 60-ti  minutové (žluté) lekci.
  • Studio nenese zodpovědnost za změnu pracovního, sociálního ani zdravotního stavu v průběhu kurzu. Kurzovné nelze vrátit.
  • Pokud z náhle vyvstalé situace nemůžete kurz navštěvovat, je možné rezervaci na kurz předat svému náhradníkovi. Ve výjimečných případech (vážné zdravotní problémy) je možno dohodnouti jiný způsob, ato  po předložení zprávy od lékaře.

  Workshopy

  Rezervace na workshopy ( semináře nebo speciální dílny)  je platná pouze po zaplacení dané částky. Bez uhrazení Vám nemůžeme místo rezervovat. Za včasné uhrazení nabízíme slevu z workshopu.

  • Patba za workshop je možná na recepci studia ( hotovost, kreditní karta, Sodexo a Benefit) nebo bankovním převodem na účet: 2801638724/2010. Po  přihlášení na kurz  Vám systém vygeneruje Variabilní symbol, který prosím uvádějte, tak aby se Vaše platba snadno spárovala.
  • Storno podmínky na workshopy: 100% z celkové částky v případě zrušení v době kratší než 7 dní před akcí nebo v případě neúčasti, 50% z celkové částky v případě zrušení v době delší než 15 dnů před akcí

  Soukromé lekce​

  Soukromé lekce se domlouvají vždy individuálně. Stornovat lze soukromou hodinu do 24 hodin. V případě zrušení méně jak 24 hodin bude účtována celá lekce.

  Víkendy, cesty a pobyty s jógou

  Víkendy, cesty a pobyty s jógou jsou provozovány různými cestovními  kancelářemi a jejich rezervace není možná přes rezervační systém. Obchodní podmínky těchto akcí spadají vždy do obchodních podmínek dané CK. Při vašem zájmu rezervovat danou cestu, prosím, bedlivě přečtěte informace o akci, zde  uvádíme kontaktní email a zodpovědnou osobu. Přihlásíte se snadno posláním emailu.

  Rezervací a nákupem lekce souhlasíte s výše uvedenými obchodními podmínkami.

Scroll to top