OBCHODNÍ PODMÍNKY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 Důležitá upozornění a podmínky k účasti na lekcích, kurzech, seminářích a workshopech studia KARMA YOGA

 • Pořadatel nebo lektor nepřebírá odpovědnost za přinesené oblečení, cenné věci a peníze účastníka kurzu během jeho pobytu ve studiu

 • Rezervace na kurzy nebo další akce je platná  7 dnů po registraci (ať osobní, online nebo telefonické). Když kurz/akce není do 7 dnů uhrazen zálohovou (nebo celou) platbou, tak je registrace neplatná a je zrušena.

 • Na lekce/kurzy je potřeba přijít včas – alespoň 5 minut před jejich začátkem. Poté lekce propadá.

 • Lektorka nezodpovídá za zdravotní stav účastníka kurzu. Trpíte-li nějakými zdravotními problémy, je důležité o nich lektorku před začátkem lekce upozornit. Zdraví je Vaše zodpovědnost. Pracujte se svým tělem s respektem a láskou, tak aby nedocházelo ke zranění.

 • Začít s jógou v průběhu těhotenství nedoporučujeme, pro Vás je určena Gravid Jóga. Gravid Jógu můžete začít cvičit kdykoliv během těhotenství, předchozí znalost jógy není nutná. Cvičíte-li jógu již nějaký čas a otěhotníte v průběhu kurzu, lze v kurzu  pokračovat dle Vašeho vlastního uvážení a  po konzultaci s lékařem a lektorkou.

Lekce, kredit, kurzy, pravidla FIX&FLEXI lekcí, omlouvání, rušení akcí a jejich propadnutí

 • Rezervace na kurzy nebo další akce je platná 7 dnů po registraci (ať osobní, online nebo telefonické). Pokud  kurz/akce není do 7 dnů uhrazen zálohovou (nebo celou) platbou, je registrace neplatná a je zrušena.

 • Na lekce/kurzy je nutno přijít včas – nejméně 5 minut před jejich začátkem. Poté lekce propadá.

  OTEVŘENÉ LEKCE JE MOŽNÉ NAŠTĚVOVAT V REŽIMU FIX nebo FLEXI.

  FLEXI nabízí flexibilitu a možnost přijít na lekci kdykoliv, pokud není lekce předem rezervována. Vstup je za plnou cenu lekce, pouze s uloženým kreditem je vstup na lekci zlevněný o 20 Kč. Samostatnou lekci je také možno rezervovat a koupit dopředu, bez jakéhokoliv dalšího závazku.

 • V režimu FIX nabízíme slevu na otevřené lekce za koupi a objednání dopředu, bez možnosti další změny. Koupí v režimu Fix se zavazujete k dodržení  speciálních obchodních podmínek těchto lekcí. Lekce v režimu Fix nelze nahrazovat, měnit a jsou nepřenosné na další osobu. Na lekci se musíte dostavit 5 minut před začátkem samotné lekce, po té lekce propadá.  Pokud si nejste jisti, zda můžete lekce v režimu Fix  navštěvovat vzhledem k tomu, že jsou napevno objednané dopředu, můžete si koupit lekce v režimu Flexi za celou jejich plnou hodnotu nebo uložením kreditu ve studiu získáte slevu 20 Kč z jakékoliv lekce.

 • Kredit ve studiu má svou expiraci, kterou si můžete ověřit na recepci, nebo sami na Vašem účtu v našem rezervačním systému. Pokud se rezervujete na lekci a nemůžete přijít, zrušte prosím svou rezervaci  nejpozději 4 hodiny před začátkem lekce, nebo vám bude její cena z kreditu odečtena.

 • Máte-li lekci dopředu uhrazenou a nemůžete se dostavit, omluvte se prosím telefonicky nebo přes email nejpozději 4 hodiny před danou lekcí. Když na lekci bez omluvy nepřijdete, částka za lekci propadá Studiu Karma Yoga Praha v celé své výši. Z lekce se také můžete odhlásit přes rezervační systém. Toto neplatí  a není možné pro lekce v režimu Fix.

 • KURZY se konají každý týden ve stejný den i čas (rozvrh studia). Cena kurzu je dle platného ceníku. Pokud máte ohledně výběru vaší lekce, či pokročilosti nějaký dotaz, kontaktujte nás. Nejdůležitější informace jsou na našich webových stránkách.

 • Jednorázová lekce. Pokud si nejste jisti kurzem, pokročilostí či máte jiný dotaz, můžete si přijít lekci vyzkoušet. Lekci rezervujte osobně, telefonicky na recepci našeho studia nebo přes rezervační systém na našich webových stránkách studia.

 • Platbu za kurz je možné provést osobně ve studiu (v hotovosti nebo kartou) nebo převodem na účet: 107–5079470277/0100. Do předmětu vždy uvádějte CELÉ své jméno a případně i název kurzu.

 

 • V případě, že budete požadovat ke své platbě vystavení daňového dokladu-faktury, tuto skutečnost sdělte hned při přihlášení, spolu s uvedením Vašich fakturačních údajů.

 

 • Kurzovné je potřeba uhradit do 7 kalendářních dnů ode dne přihlášení v celé výši, případně zálohu minimálně 50% z ceny kurzovného a doplatek se splatností nejpozději první den daného kurzu.

Soukromé lekce

Soukromé lekce se domlouvají vždy individuálně.

Stornovat lze soukromou hodinu do 24 hodin. V případě zrušení méně jak 12 hodin předem celá lekce propadá.

Finanční kredit na akce ve studiu:

Kredit můžete vložit hotově na recepci Studia Karma Yoga, nebo převodem částky na účet 107–5079470277/0100 banky (kde do poznámky příjemci uveďte své celé jméno).

Vložený kredit ve studiu na účtu klienta má exspiraci dle výše vložené částky od data vložení částky (ode dne nabití). Klienti jsou zodpovědní za využití svého kreditu na lekce či akce ve studiu před dobou expirace kreditu.

Storno podmínky:

 • Zálohy za lekce, kurzy, víkendy akce, balíčky se cvičením a pobytem a semináře a ostatní akce jsou nevratné.

 • Pokud z náhle vyvstalé situace nemůžete kurz navštěvovat, je možné rezervaci na kurz či seminář předat svému náhradníkovi.

 • Při změně zdravotního stavu v průběhu kurzu, kurzovné nelze vrátit. Lze využít na jiných hodinách ve studiu, případně je možné kurzovné převést na jinou osobu (po doložení dokladu o pracovní neschopnosti nebo potvrzení od lékaře). Ve výjimečných případech (vážné zdravotní problémy) je možno dohodnouti výjimku.

 • 100% z celkové částky v případě zrušení v době kratší než 15 den před akcí nebo v případě neúčasti,

 • 70% z celkové částky v případě zrušení v době delší než 15 dnů před akcí nebo v případě neúčasti,

 • 50% z celkové částky v případě zrušení v době delší než 30 dnů před akcí nebo v případě neúčasti

 • 25 % z celkové částky v případě zrušení v době delší než 50 dní před akcí nebo v případě neúčasti,

V případě storna rezervace kurzu činí storno poplatek:

 • 100% z celkové částky v případě storna rezervace kurzu v době méně než 15 dní před začátkem kurzu

 • 50% z celkové částky v případě storna rezervace kurzu v době více než 15 dní před začátkem kurzu

Otevřené lekce, kurzy jsou určeny všem bez rozdílu zkušeností či pokročilostí.

Ceny jsou vždy dle platného ceníku. Doklad o zaplacení Vám vystavíme na požádání.

Rezervací a nákupem lekce souhlasíte s našimi rezervačními a storno podmínkami.

Platnost od 1. 1. 2016

Scroll to top