JÓGOVÝ POBYT NA FILIPÍNÁCH

Termín vč. letu: 25. 2. – 7. 3. 2020

Termín ubytování: 26. 2. – 6. 3. 2020 (10 dní / 9 nocí v místě)

CENA: 31.990 Kč + letenka cca 20-22 tisíc / osoba

Cena zahrnuje mimo ubytování také plnou penzi po celou dobu pobytu (možnost i vegetariánské stravy), český servis! v místě pobytu a transfery. Letenky budeme zajišťovat po naplnění min. počtu účastníků nebo si je klienti mohou po naplnění min. počtu účastníků zajistit po vlastní ose).

Zažijte něco neopakovatelného. Něco, co Vám pomůže vypnout, odpočinout si od zrychleného moderního světa a zapojit všechny smysly. Vydejte se s námi na jedinečný jógový pobyt na filipínském ostrově. 

Eco resort je situován na ostrově o velikosti 5 hektarů a byl vystavěn s co největším důrazem na šetrnost životního prostředí. Záměrem majitelů je oslovit klienty na spirituální úrovni a vytvořit tak vhodné podmínky k hledání sebe sama a propojení s přírodou, které vede k samouzdravovacím procesům. Do výstavby je promítnuta celoživotní cesta a filozofie majitelů, která je doprovázena přírodní medicínou, ajurvédou, buddhismem a ekologií. Resort se skládá z 8 samostatných vil s dechberoucím výhledem na moře. Hostům je k dispozici také restaurace s panoramatickým výhledem, SPA a yoga shala. Ostrov můžete celý obejít příjemnou procházkou. Okolo ostrova jsou nádherné korály jako stvořené pro šnorchlování.

Více info ZDE.

KONTAKT: Cestovní kancelář Villas&Resorts, www.villasresorts.cz, email: info@villasresorts.cz, tel.:  777 497 781

                      nebo  Jóga instruktorka: Veronika Carmanová, email: veronika@karmayoga.cz, tel. 728 454 505

Scroll to top